Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adrian

problem

Polecane posty

Gość adrian   
Gość adrian

nie wiem czy ten post powinien sie tu znajdowac ale chodzi mi o to ze mam problem z roztrząsaczem do siana kupiłem w zeszłym roku 2letni prawie nie używany diabełek na 2 pokosy i podczepiam to do c-330 i problem tkwi w tym ze jak jest duza i gesta trawa to zamiast "ładnie" rozbijać pokosy to zbija dwa w jeden. Moze 30-tka ma za mało obrotów wom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

nie nie a na kole ile masz grabek 4 czy wiecej bo jak masz 4 to niestety nic nie pomoze nawet wiekszy ciagnik


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

zgadzam sie z witkiem, ja mialem taki sam problem tylko ze mialem roztrzasasz fela 6 gwiazd z 4 zabkami. i bylo trzeba sprzedac i kupic inny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam 4 gwiazdowy fahr i po 4 ząbki na gwiazdę i luks rozwala.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji albo przetrząsacz ma za mało ramion albo za szybko jeździsz


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Albo zabki sa zle ustawione.Tez tak kiedys mialem ze z dwoch pokosow robil sie jeden,ale pewnej niedzieli cos mnie tknelo i przestawilem zabki i od tamtej pory luks rozrzuca :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

u mnie tez jak przewracałem taką gestą trawę to zbijało na jeden wałek,nawet to próbowałem 2 razy rozkopywać,ale ze tego duzo niemiałem to wziołem widły i se to rozkopałem,miałem traktor od wujka i pajaka,ja jak narazie to przewracam swoim samem z tą maszyną widłową konną,jak jest mokra trawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SameIron    0

Ja także zgadzam się z witkiem może masz za mało tych palców na zgrabiarce spróbuj jakoś dołożyć i może to coś da

 

Pozdrawiam SameIron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja mam ten sam problem przy moim "diabełku", ma on 6 grabek i jak jest grube siano to zrzuca wszystko w jeden.

Niezależnie od obrotów WOM, prędkości roboczej i ustawienia grabek cały czas zrzuca w jeden wał, nie wiem co może być tego przyczyną, ale z tego co przeczytałem dobrze by było żebym zmienił roztrząsacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian
Albo zabki sa zle ustawione.Tez tak kiedys mialem ze z dwoch pokosow robil sie jeden,ale pewnej niedzieli cos mnie tknelo i przestawilem zabki i od tamtej pory luks rozrzuca :D

 

 

czyli te ząbki trzeba pod wiekszym kontem rozchylic i skręcić ciegło zeby żucało wyzej i dalej tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

patrzac na przod maszyny zabki przestawic do srodka, no i oczywiscie skrocic cieglo :) u mnie to pomoglo :D

 

 

 

 

P.S - 100 post :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj