MECHANIZATOR

Dokładne przełożenie WOM w ciagnikach 912-1614

Polecane posty

MECHANIZATOR    157

Witam

Wiecie może jakie jest dokładne przełożenie miedzy silnikiem a wałkiem odbioru mocy w ciagnikach Ursus od 912 do 1224 ???

chodzi o to przy jakich obrotach silnika wałek obraca się dokładnie te 540 obrotów na minute

szukałem już na konedata.net i na tractordata.com i innych podobnych stronach ale nic konkretnego nie znalazłem

dzieki z góry za odpowiedz

pozdrawiam

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje

DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

TomCase    1

Mi sie wydaje ze 1800-1900 na zegarze obrotow jest przyblizone do 540obr/min na walku. Ale moge sie mylic...

Jeżeli sugerować się tym co jest na obrotomierzu to chyba jest to 1900 około (z pamięci piszę nie zaglądałem w zegar)ale z tego co pamiętam to jakoś były problemy z osiągnięciem 540 na wom przy tych obrotach silnika i zawsze się trzymało coś około 2100

Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    804

Dane katalogowe:

1920 obr - 1000 obr WOM z przełożeniem WOM na 1000 obr/min

1890 obr - 540 obr WOM bez przełożenia

Podejrzewam że są to realne dane, nie tak jak w przypadku MTZ-ta.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

MECHANIZATOR    157

dzieki właśnie o coś takiego mi się rozchodziło wielkie dzieki jeszcze raz

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje

DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursusowski289
      Witam, mam problem z WOM-em w Ursusie 912.
      Podczas koszenia łąk lub innych prac z jego użyciem wałek na chwile przestaje kręcić po czym po chwili znów zaczyna działać (tak jakby chwilowo spadało ciśnienie).
      Dodam, że częściej dzieje się to gdy wzmacniacz momentu jest w pozycji przyspieszonej.
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Domin151
      Witam mam problem mianowicie kapie x jednej strony miernika impulsów wymieniłem łożysko wszystkie uszczelniacze i kąpię dalej mam jedną śrubie chyba na wylot bo jak odkręcę lecij  jak można to uszczelnić cały ten dekiel i tą śrubę. 
      Z góry dziękuję za odpowiedź 

• Przez SEBASTIAN_385
      Cześć , w ursusie c 385 lewe tylne koło stoi w miejscu a prawe normalnie ciągnie , w dodatku gdy puszczam sprzęgło dźwięk zgrzytania słychać przy skrzyni ciągnik był na luzie, używałem blokady i chodziło normalnie po czasie koło już stanęło w miejscu , myślę że to jest coś związane z blokadą. z góry dziękuję.
    • Przez Mati2006
      Witam,przerabiałem skrzynie biegów z 3 na 4
      z 3 lata temu,nie ma wzmacniacza (wyjęty) i  skrzyna strasznie wyję na 3 i 4 biegu. Zrobione już ponad 200 mtg.
      Co to może być?
    • Przez denis914
      posiada ktoś tabelę kół zębatych w moście do przedniego napędu do kół jezdnych
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj