Zaloguj się, aby obserwować  
ramzes992

RENAULT 113.14 POZIOM Oleju w skrzyni biegów.

Polecane posty

ramzes992    0

Witam, orientuje się ktoś w którym miejscu znajduje się MIARKA od mierzenia poziomu oleju w skrzyni w Renault 113.14 :unsure:

Wiadomość z agroFakt.pl

zorczyk    0

wsadzasz rękę pomiędzy schodki i jest tam taka rurka i miarka którą wyjmujesz od lewej strony kabiny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MarcinCie
      Witam, potrzebuje nabyć wałek ataku i koło talerzowe - tylny most - Renault ceres 85 (1998r) Czy ma ktoś namiar na sklep/hurtownie z częściami do renaulta ?
      Konieczność zaglądania do skrzyni i mostu wynikła z powodu niepokojącego wycia w moście przy hamowaniu silnikiem. Odkręciła się nakrętka od walka ataku i walek się wysuwał za daleko na koło talerzowe, niszcząc je i siebie, z czego powstały opiłki. Opiłki zapychały filtr na przewodzie ssącym do pompy (pompa ciągnęła, a nie miała co ciągnąć) przez co - i tutaj tak mi się wydaje! - spadało cisnienie w skrzyni, przez co zaczęły świrować elementy hydrauliczne.
      Zastanawiam się czy opiłki mogły się dostać do elementów układu hydraulicznego za filtrem i pompą, a w szczególności do rozdzielacza? 
      Wczoraj rozebrany. W załączeniu zdjęcia.
      Czy po zdjęciach mógłby ktoś potwierdzić mój tok myślenia, coś wywnioskować, cos doradzić ?

• Przez byczek1999
      Witam 
      Jak wyregulowac sprzęglo w renault ceres 85 ?
      I co może byc jak sie przełącza rewers to wtedy zgrzyta sprzeglo czy synchronizator ?
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Od roku czasu borykam się z problemem w mojej Reni. Dokładnie chodzi o hamulce. Podczas wciskania pedału do końca (bardzo mocno) to ciągnik słabo hamuje i słychać delikatny zgrzyt. Jeśli wcisne 2-3 razy hamulec dopiero robi sie twardy i można go wcisnąć do połowy. Bardzo byłbym wdzięczny o porady z waszej strony. Dodam że ciągnik sprowadzony z Francji
    • Przez WiktorGorzaa
      Witam posiadam ciągnik renault 110.54 
      Na skrzyni tractronic zalana olejem Agro stou plus 10w40 po rozgrzaniu bardzo ciężko chodzi wspomaganie na postoju nie idzie skręcić dopiero po dodaniu gazu oraz ciągnik na rozgrzanym oleju szarpie przy ruszaniu nie zawsze załączy się jazda.tak samo jak mam na maxa skręcone koła i skręcam jeszcze a już jest opór ciągnik się zatrzymuje popuszczam kieronice jedzie dalej i serca się konsolki wykrzyknik i trybik.mial ktoś taki przypadek pzdr 
    • Przez Darek360
      Witam mam pytanie jak ustawić docisk w Renault 9034 chodzi mi o odległość łapek od łożyska oporowego i jak ustawić te łapki jaka odległość i od czego mierzyć ?Docisk jest firmy luk
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj