Hati

Case&New Holland&Deutz Fahr

Polecane posty

Hati    0

Planuję zakup ciągnika i mam problem co wybrać Case Maxxum 140 muticontroer czy New Holland T6070 PC Czy Deutz Fahr Agroton M610 proszę o opinie użytkowników

dexterek    83

jakie zastosowanie ciagnika? prace zielonkowe, ciezka uprawa? to bedzie glowny ciagnik w gospodarstwie? skad jestes? ktory serwis jest najblizszy?

Wiadomość z agroFakt.pl

Case i NH jak wiesz to podobne konstrukcje, różnią się wykończeniem i ergonomią pracy oraz tym że w NH nieraz czegoś brak żeby było taniej... czy Case już z nowym podłokietnikiem? i słupkiem z pumy? Ten Agrotron jest raczej odpowiednikiem Case 140 Xline ponieważ nie ma mocy dodatkowej chociaż ma CR :unsure: (Maxxum 140 MC wyciąga na wom i w transporcie 178km) Ale ma więcej biegów to przyznaję, zależy co kto lubi ;) DOdam jeszcze że jeździłem trochę M600 bo wuj był nim zafascynowany i kupił moja opinia taka że jest bardzo niemrawy strasznie wolno reaguje na pedał gazu i trochę dziwnie ma niektóre rzeczy w kabinie porozmieszczane, ale tak jak już mówiłem co kto lubi:) jedni zachwycają się VW czy jak to się tam pisze a ja nigdy bym Passata nie kupil :P

Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Hati    0

Mam gosp ok. 100 ha ma to być główny ciągnik uprawa głównie zboża cenowo wszystkie kształtują się + - jednakowo

tylko szkopuł w tym jak wygląda serwisowanie bo z reguły wszystkie firmy myślą aby sprzedać sprzęt a serwis to sprawa drugorzędna

iron    942

ja mam agrotrona 150 jeśli chdzi o jakośc wykonania to bije na głowę NH,co do mułowatości to był mułowaty do ok. 150 mtg.teraz to zap. tylko huczy,serwis stosunkowo nie drogi pierwszy przegląd 1200 brutto w tym 400 zł. za dojazd ok.100km.

To już Ci piszę ile za przeglądy w Case Maxxum MC

zerowy przed dostarczeniem do klienta -0zł

po 50 godz wymiana oleju w silniku i filtrów ciągnika 1800 zł

po 250 godz(czyli w sumie 300) to co wyżej plus olej w skrzyni razem 2200 zł

i poźniej co trzysta silnik a co 1200 skrzynia oleje oczywiście

koszty wszystkie z dojazdami, dodatkowo zależy jak kupisz ciągnik ja np. sprzedaję nieraz z przeglądami w cenie.

Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Hati    0

ja myśę że 2 przegądy można wytargować w cenie ciągnika zależy jaki dealer

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KamilFreeZe
      Poszukuję ciągnik do lekich prac czyli przewracanie siana zgrabywanie podpięcie pod owijarke i przede wszystkim ma się wyrużniac niskim spalaniem moc do 60km nie szukam ursusa c330 tylko coś innego budżet do 20k czekam na odpowiedzi 😀
    • Przez decybel8
      witam mam okazje kupić ciągnik z Anglii na co warto zwrócić uwagę przy tym zakupie i o czym warto pamiętać
    • Przez szymek25
      Witam, gospodarstwo prawie 40 ha, model PR+PZ (świnie w cyklu zamkniętym + za rok może trochę bydła), ziemie średnie, od 4-5, składam na modernizację papiery, planuje kupno traktora około 120 km, mam 3 modele do wyboru, jak w temacie, głównie zależy mi na prostocie i w miarę mechanicznym rozwiązaniom- nie żeby wszystko ale tam gdzie mogę do bardzo chętnie. 

John Deere 6120 R lub 6120 M <--- ceny są podobne, o dziwo! R tylko 10 k droższa, oczywiście w M skrzynia AQP+ a w R PQ+, ceny +- 430-450k brutto. 
      New Holland t6.145 cena ok. 360k brutto, mechaniczny dosyć, EC, mech hydraulika

Mamy jednego Johna 5080R- 2011 r, ciągnik kapitalny, nie mam żadnych zastrzeżeń i wszystko w kierunku Johna mnie skłania, niemniej wysłucham jeszcze co może ktoś miałby do powiedzenia i na chłodno to przemyślę gdyż no jak widać John prawie 80-100k droższy.

Mam jeszcze pytanie odnośnie pługa i opryskiwacza, czy warto wydać prawie 80k na pottingera czy agromasz (mamy siewnik i talerzówkę i jest OK) będzie też dobrą alternatywą, co do opryskiwacza myślę nad Unią <--- warto/ nie warto? 

• Przez Wopl
      Chcę kupić nowy ciągnik zamiast c 360. I nw jaki.
      Wymagania:
      -60-75,80 km 
      -Napęd 4x4
      -Kabina 
      -4 cylindrowy
      Co polecacie

• Przez darek16
      Stoję przed wyborem ciągnika 100-130km wiadomo gospodarstw się rozwija cały czas. Jedne z głównych wymagań to żeby dał radę z brona talerzowa która będę już kupywal i wezmę już z c Hydropakiem na przyszłość chyba że ares i nh dadzą razem z siewnikiem ogólnie oglądałem już te ciągniki i naj wygodniejszy się wydaje john. A moze wy polecicie jakiś ciągnik? Ares też się wydaje miarodajny tylko trafiałem właśnie te w złym stanie. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj