Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
piwex16    34

Mam pytanie ile potrzeba obciążników w kg na koła do zetor proximy 8441 ???

Miłość :P

TrackLift    0

nie wiem ile dokładnie one ważą ale max 4 na jedno koło wejdzie oryginalnych Zetora;)

prox7441    5

jak masz na myśli ile max wejdzie to tak jak pisze TrackLift ale to chyba zależy do czego ten ciągnik będziesz wykorzystywał, jak w transporcie po drogach czy przy siewniku to są wg mnie wogóle zbędne jak do np. orki to rozumiem że masa potrzebna bo za tym idzie uciąg w polu. Ja w 7441 mam po dwa na koło i myśle że to dość, czasem tylko brakuje masy na przodku i te myśle że są ważniejsze. Jest jeszcze ewentualność pracy z ładowaczem ale tu i tak do większych prac niezbędna jest jakaś konkretniejsza masa na TUZ z tyłu jako przeciwwaga.

Wiadomość z agroFakt.pl

piwex16    34

Traktor wykonuje wszystkie prace polowe zw(orka,uprawa i po drodze też jeździ z przyczepami) komplet 4 obciążniki + 2 piasty tylko za 594zł i facet który je sprzedaj mówił, że to warzy 150 kg i czy opłaca się to kupić?

Miłość :P

TrackLift    0

Traktor wykonuje wszystkie prace polowe zw(orka,uprawa i po drodze też jeździ z przyczepami) komplet 4 obciążniki + 2 piasty tylko za 594zł i facet który je sprzedaj mówił, że to warzy 150 kg i czy opłaca się to kupić?

Chyba trochę więcej ważą bo tak to ważą ok. 18kg a zawsze chyba robią tak 15 albo 20kg. Więc chyba będą po 20kg jeden.

Kupujesz używane czy nowe?

proxima95    1

Ile kosztują i gdzie można tanio kupić takie obciążniki?? Mogą być używane.

Potrzebuje 6 sztuk, bo po jednej na koło już mam.

Jeden taki talerz ma wagę 30kg. Piasta mocująca 16kg. więc na jedno koło przypada (4x30+16) 136kg, nie licząc śrub mocujących;) hehe

Pozdrawiam:)

tomcio1    0

ja mam po dwa talerze na kolo i mysle ze to wystarczy a jak pracuje krokodylem czy lycha to i tak zakladam przeciwwage! a jakie macie koledzy cisnienie w oponach w proximie z ladowaczem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Autofan
      Co sądzicie o dwóch nowych modelach Zetora Utilix i Hortus które miały premierę na targach Agritechnica w Hannowerze:
      http://www.zetor.cz/zetor-utilix
      http://www.zetor.cz/zetor-hortus
      Jak się podoba wam Major w nowej stylistyce?
      http://www.zetornewshape.com/cs/

• Przez ursusikc330m
      Witam wszystkich,mam Zetora Proxime 110 plus z 2011r i mam pytanie czy jest w niej zawór EGR??

• Przez luck30w
      Mam zamiar kupić zetora Forterre 105 tylko mam dylemat czy brać standardowe 14,9 R24 przód 18,4 R38 tył czy może szersze? Proszę użytkowników tych ciągników o opinie.
    • Przez wojtas
      Tak jak w tytule -kierunkowskazy  w proksie a właściwie ich brak. włącznik działa kontrolka działa a nic nie miga . prawdopodobnie przerywacz. może ktoś go wymieniał i wie gdzie się on znajduje bo nie mogę go namierzyć pomimo zdjęcia osłon pod tablicą zegarów. 
    • Przez Quercus78
      Chcę kupić ładowacz czołowy do zetora 9540 i nie mam pojęcia jaki. Producentów jest wielu , ale jaki wybrać.Będzie służył głównie do załadunku obornika,wapna i podnoszenia big bagów z nawozem. Pomoże ktoś ze swojego doświadczenia.