Adam26

Valtra A95 - Przewód do podgrzewania

Polecane posty

Adam26    0

Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

To jakiś elektryczny przewód do grzałki Tak ??? to nie można nic takiego dorobić !!!


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam26    0

jest to przewód dzięki któremu podgrzewało się paliwo i wiem, że takie coś można kupić tylko nie wiem jak dokładnie to się nazywa i żeby jakiś link do tego dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Myślałem że to podgrzewacz miski to pewnie by jakiś kabel mógł pokombinować !


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

A masz katalog części albo coś podobnego może tam będzie lub zadzwoń a najlepiej pojedz do jakiejś dobraj agromy to oni będą wiedzieli o co chodzi :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam26    0

Byłem u dealera ale on za metr chce jakieś hmm... 300zł a mi jest potrzebne z 8 metrów kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Daj zdjecie wtyczki którą potrzebujesz bo zapewne o to chodzi że nie mozesz znaleźć odpowiedniej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

Byłem u dealera ale on za metr chce jakieś hmm... 300zł a mi jest potrzebne z 8 metrów kabla

Zostaje Ci jeszce jakiś elektryk sklep elektryczny lub elektromechanik napewno będzie taniej bo te 300 zł to przegięcie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

po pierwsze kup metr i przedłużacz a może będzie taniej w serwisie WEBASTO bo końcówki są takie same a najtaniej to będzie znależ ten orginalny :blink: a mi to dali z wtyczką angiekską też musiałem przerobić przedłużacz żeby pasowało a w Aście grzałka pogrzewa filtry bo u mnie w T130 blok silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubakar117
      Witam Od roku jestem posiadaczem valtry n134 active.Posiadam skrzynie z biegiem Eco i moje pytanie jest czy można podnieść prędkość w tej maszynie. Aktualna maksymalna prędkość to 43km/h.
    • Przez krzysztoffo
      Witam. jakie są wasze opinie na temat valtry z serji M .Czy wszystkie te ciągniki mają tylko po 4 cylindry,i jak z ich awaryjnością ?
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez dmnk217
      Witam.
      Mamy problem z ładowaczem MX t-10. Dokładny model na zdjęciu. Podczas pracy jest ok tzn. jak sie podnosi czy opuszcza. Na postoju strzela cyklicznie przewód zaznaczony strzałką na zdjęciu. Co może być przyczyną?


    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj