roolnik89

Apollo 11 czy Tytan 11

Polecane posty

adi29    0

Witam Mam pytanie odnosnie tytana 11 a mianowicie ile potrzeba do tej maszyny wyjsc hydraulicznych ??? jena para na posow tasmy to wiem!!! chodzi mi o tylna zasuwe i klape, czy sa one na jednej parze czy na dwoch ??? mam ciagnik z 2 parami czy to wystarczy czy nie ??? z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opoka    0

Do Tytana to wystarczy jedna para wyjść hydraulicznych jeżeli weźmie się rozdzielacz RBS którym steruje się wszystkimi funkcjami z kabiny ciagnika. Ja mam problem bo chce kupić Apollo 11 i tam właśnie nie ma w ofercie tego rozdzielacza i nie wiem co zrobić czy na specjalne zamówienie dało by się go założyć bo mam tylko jedną pare wyjść w swoim dziadku, a rozbudowa hydrauliki troche mi się nie uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasik312    0

Jak dla mnie to cena nowego rozrzutnika jest zbyt duza. Ja radze kupic stary rozrzytnik forsznit (niewiem jak to powinno sie fachowo pisac) Moze byc w oplakanym stanie byle rama byla dobra i tandem w przadku. Oddasz do remontu lub sam zrobisz. I bedzie ci chodzol wiecznie a za pieniadze nowego wedziesz mial dwa forsznity i beda wygladaly jak nowe. Sam planowalem kupic nowy ale po zastanowieniu wybralem te rozwiazanie. za te oieniadze kupie kosiarke claasa dyskowo. mirozrzutnik chodzi juz piaty rok. i na RAZIE WYMIENILEM TYLKO przewod bo byl spruchnialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Niestety ,byly podwyzki teraz 70tys z zasowa,wiem bo zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Jak dla mnie to cena nowego rozrzutnika jest zbyt duza.

 

Niestety ale muszę się z tobą zgodzić że ceny są z kosmosu, ale jeśli ktoś kupuje na dofinansowanie to lepiej dołożyć i kupić nowego niż starego a różnica w cenie nie jest aż tak strasznie duża w porównaniu do starego jeśli otrzyma się dofinansowanie oraz zwrot VAT-u..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Jestem po pierwszym sezonie użytkowania tytana 10 plus. Spisuje się on na razie bardzo dobrze pracuje ze 110 konnym ciągnikiem, który raczej nie ma z nim problemu (choć zależy to od rodzaju obornika) posiadam posuw taśmy dwu biegowy dobrze się spisuje zarówno w oborniku jak i kukurydzy na kiszonkę. Co do obciążenia na dyszel wcale nie jest takie duże i nie buja ciągnikiem, chyba, że droga bardzo nie równa. Na polu mimo ekstremalnych warunków bardzo mokro nie pozostawia kolein. Ciężko jest utopić rozrzutnik na tandemie ale jak już to się zrobi to... Adapter cztero-walcowy rozrzuca bardzo drobno i równomiernie na jakieś 4-6 metrów (od rodzaju obornika uzależnione). Nie ma możliwości tworzenia jakiś większych kup obornika. A co do wykonania nie jest złe ale do zachodnich maszyn nie ma co porównywać spawy w niektórych miejscach to tragedia, a i nie ma różnicy w wykonaniu apollo i tytana jedna fabryka jedna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

u mniewybór padł na Apolla 10 bo joskin sporo droższy w podobnym wyposażeniu ( 18 tysi za kołoa R 38 to lekka przesada, i nawet wałek trzeba dodatkowo kupywać). Pierwsze praca wiosną 2012 to wtedy zobaczymy co jest wart naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturk0309    0

Ja mam apollo 11 pracowałem pierwszy sezon jestem bardzo zadowolony, pracował z ciągnikiem JD 5090R 90km i daje sobie w nim rade:)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Też się zastanawiam nad TYTANEM11 i zastanawia mnie czy warto dopłacać do przekładni napędowej przenośnika

2-biegowej i elektrohydrauliczne sterowanie przenośnikiem podłogowym MSR-5 i niech mi ktoś napisze do czego służy rozdzielacz RBS

Ciągnik mam z czterema parami szybko złączy z elektrozaworami z możliwością regulacji przepływu i sterowanymi z podłokietnika także wydaje mi się że nie ma sensu montować dodatkowy sterownik w kabinie

 

Wielton wycofał z oferty rozrzutnik obornika. Wiem bo byłem u dilera i jak zadzwonił do Wieltona to powiedzieli że ma nie oferować... podobno za drogo wychodziła ich produkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj