gregJCB

JCB 2135 fastrac

Polecane posty

gregJCB    0

oooo dzieki kolego super ze wiesz i mam do kogo uderzyc, rozkumam to. Moze wiesz jak wychodzi spalanie?wiem ze Ty miałes inny silnik ale jakie sa opinie?aha i co to jest za lampka zielona z włacznikiem albo cos we wnetrzu z kabiny z prawej str.lusterka w srodku-bo w moim typie taka jest ale co to to nie mam pojecia.

 

aha ziomek z tego co kumam to ja mam troche starszy pulpit i konsole po prawej jakTY miałes. Mam 3 pokretła od podnosnika od lewej gora-dól potem pokretło ze skala od 1 do 10 no i obok małe pokretło tez ze skala od 1do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ja miałem z silnikiem Cumminsa to spalanie było nie za bardzo trochę ,moc taka jak MX 135 a palił około 3-4 l więcej na godzine,a w polu to nie mierzyłem .Pamietaj jak pracujesz w polu to zmieniaj grupy biegów nie rób na H tylko na M bo wtedy pali jak smok w turze radzę to samo,Twój silnik będzie za pewne oszczędniejszy obyrolleyes.gif .Ta lampeczka co mówisz to jest podświetlenie nocne pulpitu,bardzo przydatne.Pulpit ,może inaczej oznaczony ale funkcje te same,pierwsze pokrętło z 1-10 to pozycyjne,jak wysoko ma Ci podnosić,a to małe to za pewne szybkość reakcji


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Przy jakich obrotach osiągnąłeś tą prędkość ? bo w mojej wersji to 60 mam przy 1800obr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

qqq- dzięki za wskazówki. Ja H ustawienia jak narazie urzywam na drodze ale dobrze wiedziec.W tym tygodiu jade do przymiarki ładowacza ok 100km.firmy trima wiadomo ze urzywke bo nowy to masakra.

koses-ja 60 mam przy 2300. ale to u mnie na pedale, max recznym dociagne do 2450obr. i max skrzynia pewnie cos ponad 60km/h a na tablicy pisze ze mam 50skrzynie hehe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

dodałem narazie 2 szybki fotki mojego sprzeciku.w galerii Jcb pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fordtw15    0

Witam a ja właśnie tak się przymierzam do kupna, mam takie pytanie bo widziałem że nieraz w ogłoszeniach podają przebieg w kilometrach, jak to odnieść do moto godzin? i czy na 2000 rok 150 000km to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

HEj! mój ma przebiek 62 000 mil bo jest z W.B co daje ok.100 000km. a ma 5 000mth. Wiec napewno moto godziny tez sa podane tylko czasemi w ogłoszeniach nie podawaja. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

koledzy! a podpowiedzcie mi co oznacza kontrolka koła,opony na pulpicie w lewym wyswietlaczu?i jak lepiej włączyc ja czy wyłączyc?pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Zrób fotkę bo nie mogę sobie przypomnieć kontrolki którą można wyłączać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

koses nie moge teraz zrobic bo jestem w domu a jcb na gospodarstwie.ok 55km. chodzi o ikonke na wyswietlaczy lewym na pulpicie u dołu. takia ikonka opony. pozdro. w ustawieniach kompa na pulpicie moge ją właczyć lub wył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

mam zdjęcie ale nie mogę dodać na fotosik by je tutaj potem wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

hmm ,dobrze już nie pamietam ale nie jest to wałek przypadkiem??


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

to nie przypomnę sobie.PS ładna maszyna ale trochę goła bez wom i tuza z przodu i nawet obciążniki zdjeli z niego:)


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

qqq oki trudno.

dzieki! tuz i wom zawsze mozna dokupic a po drugie to bardziej potrzebuje ładowacz z przodu,odpuściłem trime bo troche był już wymęczony i kupilismy agram w tym samym wyposarzeniu który juz leży u majstra i czeka za dopasowaniem. Obciążników nie miał bo smigał w transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Śmigam z identycznym pługiem i orze aż miło nawet się zastanawiam czy nie dołożyć mu szóstej skiby. To która ta kontrolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

serio z identycznym i daje rade ?jaka predkoscia?i jak z czesciawi wygląda? Kontrolka akuraT JEST ZAPALONA TA OPONA W LEWYM WYSWIETLACZU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

ooooo!! ładnie ładnie. no własnie drogie a w tym co się czaje sa 3 piersi do wymiany. a jak z tym kołem tam jest?ładnie zachodzi?czeba zajezdzac daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

kontrolki od lewej to jest wałek obroty i przód albo tył


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

qqq to nie o te kontrolki loto,o ta co sie pali w lewym wyswietlaczu u u dołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

aha,czaje,alle co to jest nie wiem,może ma to coś wspólnego z jednostakami prędkości ... nie mam pojęcia


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez c308
      Witam zastanawiam sie czysto teoretycznie gdybym chciał założyć firmę produkującą traktory to jak taka maszyna powinna wyglądać aby z podzespołów dostępnych na rynku stworzyć tanią,prostą maszynę do której nawet za 20,30 lat nie byłoby problemu o części.I czy w ogóle w Polskich realiach takie cos (moje marzenie z dziecinnych lat)jak budowa ciągnika jest realne.
      Moja propozycja jest taka silnik 100km mocy perkins,pompa podnośnika ursus c 385 lub 1224,tuz także od nich,Kabina prosta wykonana we własnym zakresie tak samo maska i światła.Najważniejsze z czego skrzynia i mosty aby za pare lat był dostęp do części.Wałek 540 zalączany elektromagnetycznie jak noże w kosiarce,tak samo załączany przedni napęd.Cena 100 tys za egzemplarz czy to ma jakikolwiek sens.
    • Przez PatrykBesiński
      Dzień dobry, 
      Problem jaki wykryłem w Renault Dionis 130 podczas pracy na wałku WOM. Po włączeniu wałka na sucho, bez podłączonej maszyny jest wszystko ok, wałek pracuje, natomiast podczas pracy pod obciążeniem WOM wałek po chwili wyskakuje, dźwignia przeskakuje w pozycję neutralną. Trzymając dźwignię lekko palcami jest ok, ale gdy nie przytrzymuję dźwigni to po sekundzie wypada. 
      Dzieje się tak pod obciążeniem.
      Gdzie może leżeć problem? 
      Czy jest tam jakaś regulacja dźwigni i być może za lekko wskakuje czy raczej problem leży gdzieś w napędzie WOMu? 
    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj