Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Ja koledzy mam takie pytanie,czy w górzystym terenie hydro da sobie radę,czy nie będzie się przegrzewać albo przestanie ciągnąć?Chcę kupić jakiś używany,jak się trafi hydro tonie wiem czy brać na moje (górki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

Hydrostat- najlepsza rzecz jaką konstruktorzy mogli wsadzić do kombajnu wg. mnie


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel11    3

Nom hydro fajne jak chodzi ale jak walnie to za ciekawie się nie robi po kieszeni ciągnie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja sprawdzić hydrostat przy zakupie?

 

Jak sprawują się hydrostaty w dominatorach serii x5


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

I tak, i nie. Wizualnie przecieki tak.Pompa ma punkty pomiarowe dla ciśnienia doladowania pompy głównej i ciśnienia jazdy. Silnika albo silników juz nie sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ciśnienia doladowania pompy głównej"

 

Rozumiem że masz na myśli ciśnienie tej pompy wspomagającej tak?

Wiesz jakie wartości powinna dawać pompa?

 

I jakie ciśnienie jazdy?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1251    0
Napisano (edytowany)

Widze żę dyskusja na temat napędu hydrostatycznego rozgożała juz na dobre więc też dołącze się do tematu . Kilka lat jeździłem kombajnem z mechanikiem i po całym dniu na prawdę można dostać w kość. W tym roku kupiłem kombajn z hydrostatem . Wjechał na lawete zjechał u mnie wszsytko było pięknie. Jak zacząłem dokładniejsze oględziny kombajnu okazało się że i owszem maszynka genialna ze stanu wizuanego jak i technicznego ale jest jeden mankament. A mianowicie : przy zgaszonym silniku skrzynia biegów pracuje . tzn na początku drązek zmiany biegów chdoził bardzo ciężko ale było to spowodowane długim postojem. po nasmarowaniu linek płynie chodzi wbijanie 2 i 3 nie udało mi się jeszcze wbić 1 biegu. Natomiast przy odpalonym silniku z joystickiem w położeniu luzu jaka kolwiek próba wbicia biegu z luzu na 1 2 lub 3 bieg kończy się zgrzytem w skrzyni i brakiem jakiej kolwiek możliwości wbicia tego biegu . natomiast jeśli na zgaszonym silniku wbije 2 i dopale to spokojnie kombajn jeździ ale wybicie na luz skrzyni przy pracującym silniku graniczy z cudem . Nie spotkałem się wcześniej z takim napędem więc stąd moje pytanie i prośba o pomoc w rozwikłaniu problemu.

Edytowano przez Piotrek1251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematy połączone.

 

Planuje zakup kombajnu w hydrostacie prosze o opinie , plusy i minusy hydrostatu

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Co powiecie na temat Claasa Dominatora 88 SL Maxi lub 88 VX skrzynia hydro bo mam zamiar taki kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

Hydrostat to super rzecz ale słyszalem tylko ze bizony niektóre były na hydrostacie (zo58 niebieski ,wersja eksportowa badz juz ten "na" new hoolandzie )i słyszałem ze starsznie się sie leją, olejem <_< Ale tylko tak słyszałem! A w zachodnim sprzęcie napewno lepsza kultura pracy B)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam od niedawna jestem właścicielem kombajnu MF 36 RS niestety ten sprzet bedzie uzywał moj tata który nie za bardzo zna angielski.
      Jako iż Korbanek ani zaden serwis w Polsce nie posiada polskiego jezyka postanowiłem sam przetłumaczyć DATAVISION.
      Sprawy elektroniki oraz jak zczytać zawartośc komputera w kombajnie jest już dawno rozwiązana i aktualnie tłumacze komunikaty jednak niestety jest to język doś profesjonalny i tu prosze o pomoc.
      Poszukuje kogoś z nowym mf 38 - 40 co posiadają polski jezyk (lub chcieli by mieć wgrany taki język) abym mógł dojechać i odczytać komunikaty, albo kogoś kto pomoże mi tłumaczyc ręcznie komunikaty z angielskiego na polski.
      W niedługim czasie będe mógł zaoferowac wgrywanie polskiego jezyka do tych kombajnów.
      W razie pytań prosze o numery tel to zadzwonie zeby dogadać szczególy. Lub pisać na maila Fridem@o2.pl lub 668156067
    • Przez jacek16031989
      witam tak jak w temacie. Opisze w skrócie wcześniej wtryski lały zostały Oddane do regeneracji po złożeniu wszystkiego nie pali nawet dymku nie puszcza ustawione na 220 po luzowalem nakrętki na wtryskach ojciec kręcił jak lecialo paliwo zakręciłem i nic proszę o pomoc na pompie nie ma żadnej śrubki już nie wiem jak układ odpowietrzyc może ktoś miał już coś takiego
    • Przez RolnikMarian6226
      Witam, od jakiegoś czasu mam nowy kombajn a w nim sito górne takie jak przedstawione w załączniku. Mam pytanie dotyczące tego sita, do czego ono jest? Czy nadaje się do młócenie pszenicy,jęczmienia,rzepaku? Czy może nie bawić się z nim i kupić sito żaluzjowe? dodam że sito dolne mam oczkowe

    • Przez opel1988
      Witam posiadam kombajn zbożowy mf530 rok temu przed żniwami naprawiałem skrzynie biegów (biegi wypadały ) wiec wymieniłem zużyte koła zębate zaznacze żę były one dosyć sporo zużyte szczegulnie tryb od pierwszego biegu skrzynia była zrobiona wymienione tryby itp. wszystko co wyglądało na zużyte wymienione zamontowałem skrzynie z powrotem i co sie okazało że biegi i tak wyskakują nic się nie zmieniło przy obciążeniu czyli jak jadę pod górę wyskakuje pierwszy biek dosyć często jak jadę po prostym czy z góry biegi nie wyskakują. Skrzynie już wyciągnąłem jutro zacznę ją rozbierać prosze o pomoc jakieś rady jaka może być tego przyczyna.POZDRAWIAM
    • Przez kombajnistaZ050
      Witam.Chciałbym sie dowiedziec po kolei jakie wajchy i do czego służą w kombajnie Fortschritt E 512. Z góry dzięki za odpowiedz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj