Bafix

Wtryskiwacze w ciagniku Pronar 82A

Polecane posty

Bafix    0

Witam mam pytanie do was niewiecie na jakie cisnienie powinny być ustawione wtryski w Pronarku 82A, i tak spytam wasjak wam pala w zime tak przy -10 lub - 20 te silniki w mtz czy w pronarach???


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy też tez był u mnie z wtryskami od pronara do ustawienia.Zapytam taty jak ustawił bo ja nie mam pojęcia o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafix    0

No jak byś mógł bym był bardzo wdzięczny bo skubaniec tak ma ciężko palić ze niewiem co jest


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Ja jak dobrze pamietam to na 170 mam ustawionewink.gif


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

No jak byś mógł bym był bardzo wdzięczny bo skubaniec tak ma ciężko palić ze niewiem co jest

 

Zapraszam do obejrzenia załączników :)

post-280-126520099964_thumb.jpg

post-280-12652011642_thumb.jpg

post-280-126520099964_thumb.jpg

post-280-12652011642_thumb.jpg


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ja mam bezpośrednio w bloku grzałke,pół godziny i pali ,a jak bez grzania to ciężko bo akumulatory słabe i paliwo schodzi albo coś bo kręci a nie chce załapać...:),dobrze ,że w zimie nim nie jeżdżę...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

A po jakim czasie wymienić wtryskiwacze bo mój jest z 2004r i nic do wtrysków nie było zaglądanie. Wymienić je czy może wyregulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Podejrzewam że masz już do wymiany.Ja wczoraj wyjąłem z MF255 mają 1500 mth i wszystkie leją. Takie mamy paliwo.A paliwo trzymam w zbiornikach 3000 tys litrów, pompa jest z filtrem a paliwo z Orlen lub Lotos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po jakim czasie wymienić wtryskiwacze bo mój jest z 2004r i nic do wtrysków nie było zaglądanie. Wymienić je czy może wyregulować?

 

 

Jak masz czas to możesz sprawdzić czy rozpylają dobrze ropę przy jakim ciśnieniu ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominikG    0

Witam Drogich użytkowników tego forum , mam pytanie odnośnie Pronara 82 SA , a więc tak :

- Jakie ustawić ciśnienie na wtryskiwaczach ?

 

 

Jest to pronar z końcówki 2002 roku ale jest już zmodernizowany ( od nowości ten nowy wygląd )

 

 

Prosił bym o szybką odpowiedź w razie możliwości .

Dziękuję z góry :D

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

17,5-18 MPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

A ja znalazłem w instrukcji 21,6 i tolerancji 0,9 na plus.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arni007
      Witam mam problem z podnośnikiem otóż od pewnego czasu pronar ( to jeszce stary MTZ) nie chce podosić do końca gdy olej się rozgrzeje , a chodzi o to że podnosi tylko za nisko aby zapiąć hak blokujący ramiona.Oprócz tego pojawia się również problem z opuszczaniem otóż po przesunięciu dżwigni obok siedzenia na sam dół ramiona opadają tylko do połowy dopiero po pewnej hwili opadają bardzo szybko na sam dól ( oczywiście jak jest coś na nich zawieszone) . Mógłby ktoś pomóc ?Posiada on hydraulikę jak stare Mtz tz. 2 rozdzielacze jeden pod kierownicą drugi pod siedzeniem.
    • Przez dawid35123
      Witam
      Mam pytanie czy element przedniego napędu zaznaczony na zdjęciu na niebiesko powinien się wysunąć czy trzeba zdejmować cały korpus o góry (czyli jedna z śrub zaznaczona czerwonym kółkiem) ? Jak widać na zdjęciu trochę się wysunął ale dalej jakoś nie chce iść. Rozbierany z powodu dużego przecieku oleju.
      Pozdrawiam.

    • Przez szwagier84
      https://www.olx.pl/oferta/pronar-1025ail-tur-mtz-belarus-CID757-IDxsBLm.html
    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 
    • Przez kaczmi
      Witam, Piszę nowy temat bo tamtego nikt już nie otwiera a sprawa robi się pilna czasu coraz mniej a mianowicie zostały dwie przyczepy do wyboru... Metaltech DHB 14 czy Pronar T680H posiada ktoś takie przyczepy, jakieś opinię? Bardzo interesuje mnie jak się te burty hydrauliczne sprawują?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj