ursus1634

John Deere 1450/1550 CWS/WTS

Polecane posty

brzozak2    241

moj znajomy chce oddac za 260 lub 280 tys brutto, rocznik 2005 albo 2006. dokladnie nie pamietam, ale moge dac namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Robert a myślisz że co samolotem je przywożą? konserwacja do ładowni bo w kontener nie wejdą i tak do europy tutaj zdjęcie konserwacji przegląd i w sieć dealerską :unsure:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

do brzozak2 to jak się sprawuje i dlaczego chce sprzedać ja znalałem 2004 za 200 tyś zł za uważyłe że jest coraz więcej 1450 i 1550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziejko    1

Czy są duże różnice techniczne miedzy 1450 a 1470 i czy zmniejszyła się w jakimś stopniu awaryjność tego modelu? Z góry dziekuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

sprawy techniczne to zmieniono w kabinie troszke wydajniejsza pompa hydrauliczna, zmieniono sieczkarnie i chyba silnik jest zmodernizowany ale tego nie wiem pewien no i szybko załczanie hederu hydraulki i elektryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel10    8

Czy orientujecie się ile kosztuje przezbroienie do kukurydzy do 1450 i czy ma ktoś może numery katalogowe poszczególnych części??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipnicak    0

Siemasz

Panowie Chciałbym się tu spytac czy ma ktoś tutaj na forum 1450 cws z seperatorem i czy sepertator dużo zwiększa wydajnośc w tych kombajnach ? Dodam że cena takiego seperatora to 10 tys PLN Brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek6920    0

Mam pytanie odnośnie kombajnów JD 1450 CWS...czy są one wydajne i czy można je w jakimś sensie chwalić?

Prosiłbym o jakieś info odnośnie tych maszyn...z góry dziękuje :P

 

POłączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBazyllo    2

Byłem operatorem tej maszyny chwalić ją można za wygląd wnętrza w środku, duże spalanie, awaryjność. Jeśli jest jakaś inna opcja wyboru to bym proponował nad czymś innym się zastanowić. Tylko w moim przypadku kombajn robił 500 mtg rocznie więc nie mało czyli mniej czasu było na przeglądy i inne rzeczy ale suma sumarów ma kilka spraw nie dopracowanych. Jeśli chodzi o wydajność to nie powala na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2242

500h rocznie ponad 2 razy za dużo na ten kombaj nic dziwnego że wydajność wyglądała na mała i awarie były tym bardziej że piszesz że przeglądy nie w czas. Spalanie jakie było na ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał że 1550 wts osiąga d0 20 ton wydajności. Jak to możliwe?? Ja mam takiego na podwórku. latam nim 4 sezon i jakoś takiej wydajności nie osiągam mimo różnych kombinacji. Uważam że maks to 12 możźe 13 ton. Nic a nic więcej. Inaczej, to będzie rosło za kombajnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrc1994    0

Witam. Panowie potrzebuję pomocy/rady w jaki sposób naciąga się pas młocarni ten z prawej strony w kombajnie john deere 1450. Na zgaszonym kombajnie jest luźny i tak się zastanawiam czy naciąga się jakoś samoczynnie czy może jest juz wyciągnięty i wymaga wymiany. Sprzęt kupiłem niedawno więc słabo jeszcze ogarniam

Edytowano przez wrc1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spam    0

Powiem tak,każda marka ma tyle samo przeciwników co zwolenników,jedni zielone inni bialo-zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Jaką prędkością jezdzicie swoimi JD w załóżmy stojącym, 6-tonowym życie? Ja 1550 przyspieszę do 4km/h i już czujniki strat wariują. Na sitach jeszcze moge je bardziej otworzyć i będzie ok ale ciągle mam straty na wytrząsaczach? Z czego to może wynikać? Niedomłoty? Klepisko i tak mam skręcone poniżej książkowej wartości bo tam podają od 13 z tego co pamiętam ja jeżdzę na 7-8. Obroty mam na poziomie 750-800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

Witam. Jestem zainteresowany kupnem kombajnu jd 1450 cws. Rocznikowo raczej do 10 lat. Pytanie mam do użytkowników tego modelu jak go oceniacie? jakies awarie mieliscie? podobno sita urywaja sie ale przyczyna to niewymienianie gum? u mnie by pracował na 60ha. Chyba że jakies uslugi by złapał.


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek19323    0

Witam mam problem z kombajnem john deere cws 1450 do pompki paliwa niedochodzi napiecie wszystkie bezpieczniki ok na krutko hodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryush    9

Pytanie do użytkowników 1450 albo 1550 - czy prowadnice palca w hederze (te czarne plastiki) pasują z hederów serii 800? Czy to jest ta sama cześć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Powie mi ktoś jak i czy smaruje się łożyska na ślimaku na hederze 618R? 
Za nic nie mogę znaleźć smarowniczki mimo ze grafika pokazuje ze powinna być 🤔

 

014CA9D5-1567-429A-AC9A-7F3850FDEA41.jpeg

58849BF1-8E04-4C4C-BAAA-5298338B13FD.jpeg

Edytowano przez tobago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,chciałbym odświeżyć temat 

Noszę się z zamiarem kupna kombajnu za około 150tys 

Czy polecilibysce takiego 1450cws  bo tak jak patrzę po ogłoszeniach rocznikowi sa sporo młodsze od np class

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj