Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lolq1660
      Siema wszystkim najprawdopodobniej siadła mi skrzynia w tytanie , i mam takie pytanie: starszy rozwoził obornik bez tej zasuwy w środku i czy przez to mogą nie uznać gwarancji(była zdjęta do kukurydzy a do obornika już nie zakładał bo się nie opłacało). Proszę o pomoc jeżeli ktoś orientuje się w temacie.
    • Przez gortad
      Czy ktoś z was wozi obornik mocno ubity z głębokiej ściółki rozrzutnikiem  bezpośrednio z obory ? Czy rozrzutniki radzą sobie  z tego rodzaju obornikiem?
    • Przez adam268
      Witam, potrzebuje opini na temat rozrzutnikow Pichon, ponieważ chce kupic i nie wiem jak sie sprawuja
    • Przez Miotrek
      Witam.
      Mam zamiar kupić nowy rozrzutnik 6-tonowy na młodego rolnika. Oferowali mi : cynkomet (50tys), ursus (50 tys) i ewentualnie metal fach ( aż 59tys.). Moze ktos z was posiada takowe? jakie macie opinie na temat tych sprzętów? a może polecilibscie coś innego ? (mam ustalona cene do 60 tys gdyz chce tez kupic inne maszyny). Z góry dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam.
    • Przez Karloss
      Witam. Co sądzicie o rozrzutnikach URSUS?  Niewielki ok 6-8 T Czy lepszy będzie Metaltech ?? Jak z czyszczeniem obsługą i trwałością ??