Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bax
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem nowego rozrzutnika ok. 12-16 tonowego. Jakie marki i modele polecacie?
    • Przez mandragora310
      Prosiłbym was forumowicze o zdjęcia całego układu przeniesienia napędu, wydaje mi się że u mnie brakuje paru elementów bo musiał ktoś spaprać wcześniej robotę. Dodam zdjęcie poglądowe, nie jest moje ale dotyczy dokładnie tego modelu

• Przez rumci
      Witam poszukuje opinii użytkowników rozrzutników alima bis. wady zalety i czy wartę są swojej ceny
    • Przez Laver
      Witam, posiadam rozrzutnik za dwoma pionowymi wałkami, wymieniłem część noży na wałkach i pojawiły się dość spore wibracje, trzęsie skrzynią od napędu tych wałków. Testowałem to na pusto, nie wiem jak będzie się zachowywać w pracy. Jest sens to wyważać i czy da radę to zrobić bez demontażu wałków?
    • Przez lolq1660
      Siema wszystkim najprawdopodobniej siadła mi skrzynia w tytanie , i mam takie pytanie: starszy rozwoził obornik bez tej zasuwy w środku i czy przez to mogą nie uznać gwarancji(była zdjęta do kukurydzy a do obornika już nie zakładał bo się nie opłacało). Proszę o pomoc jeżeli ktoś orientuje się w temacie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.