Zaloguj się, aby obserwować  
xtomasz1095x

Jaki ciągnik niedrogi do 70 koni z przednim napędem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Hej :)

Chciałbym się was zapytać jaki jest najlepszy ciągnik który ma tak z 70 koni, jest nie drogi. Ma przedni napęd i jest polecany przez właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

każdy poleci Ci taki jaki ma, ja polecam landini 7550 albo 8550 widziałem na allegro za ok 25tys

 

PS nie ma już czasem podobnych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

kolego jak do 40 tys to masz spory wybór;) mozesz szukac cos w podobie Ursusa 914 tj. zetor 8045 (to samo co 914 tylko lepsza kabinka) albo coś typu np. 7245. Do tej kaski w tym przedziale mocy to masz spory wybór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ma mf 387 73 km i nie narzekam i chcę go sprzedać bo dla mnie za mały naprawdę polecam i chcę 42 tyś 93 rok 8 tyś motogodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

według mnie to coś z zetorów tak jak pisał @dawidziel3 lub 914 ale on ma coś ok 80 km ale polecił bym go bo jestem jego właścicielem i niemiałem z nim rzadnych poważniejszych kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

a co powiecie o tym??

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B165974

Renaulty dobre są ??

 

Renault dobra marka, sam posiadam jednego, nie długo dojdzie i drugi. Z tego co podałeś w linku to jeszcze starsza wersja z biegami między nogami, komfort praktycznie jak w polskiej 914. Ja bym wolał coś takiego jak ja mam, NP. 75.14 , 68.14 , 77.14 no i może jeszcze 85.14 Te ciągniki są już wygodne, cicho w kabinie, radyjko spokojnie słychać, wszystko w zasięgu prawej ręki nie ruszająć jej z podłokietnika. Jak dla mnie ciągniki super, silniki MWM świadczą o sobie i nie mogę narzekać, filtr paliwa pasuje od MF 255. Mało palą, mój 75 km, pali podobnie jak C-360. Jak dla mnie same plusy :o Co najlepsze cena niska a pozdespoły i wykoanianie jak w fendcie. Np. mieć Renault w Francji to tak jak mieć w polsce NH. Co lepsze ceny tych ciągników z roku na rok rosną, bo rolnicy powoli przekonują się do zachodu. :blink:

Pozdrawiam Endrju00711 :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

A może coś z zetora ze starszej wersji np 7745 do 40 tysi kupisz w naprawde bardzo dobrym stanie wizualnym jak i technicznym.:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemekM    0

Ja też polecałbym Zetora 7745, moc taka jak podałeś. Za 40 tys. miałbyś solidny, zwinny ciągnik o przyzwoitym spalaniu z dosyć komfortową kabina:) Moim zdaniem też mało awaryjny, posiadam takiego już trzeci sezon i jak do tej pory jeszcze mnie nie zawiódł :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

A może jakiś MF 675. Z tego co czytałem jest to dość dobrze wykonana seria mf poza tym mało elektroniki czyli łatwy w naprawie, silnik perkinsa a cena to za 30 tyś do już kupisz z bdb stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Ja sam się zastanawiam nad jakimś ciągnikiem, i rozważam Renault 7512 albo Same Explorer też ok 70km :blink: Co polecacie ???


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Ja bym postawił na MF-a 3050 albo 3060 za 40 tyś dostaniesz fajny sprzęcik w ładnym stanie tylko trzeba trochę pojeździć poszukać. 4-ro cylindrowy perkins jest bardzo oszczędny, ciągnik bardzo zwrotny z rewersem ,szybką skrzynią, EHR , bardzo wygodną i cichą kabiną(można trafić na klimatyzowaną to wogóle wypas). :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

@matis251 No ja tez myślę, że full wypas tylko co niektórzy mogą mieć uprzedzenie do ciągników z elektroniką.

A do serii 6XX pasują cześć od ursusów bodaj 5714, A do mf nie pasują części a z tego co wiem to nie są one najtańsze. I jeszcze jedno takiego mf z serii 6XX sam zrobisz, a tak ci siądzie elektryka to założę się, że niewielu na af dało by radę takie coś naprawić samemu bez pomocy jakiegoś mechanika :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Ja bym wziął zetora 7245 lub 8045.Przynajmniej części masz do oporu i nie są drogie :unsure:


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj