Krystianrolnik

Przewody wysiewające do siewnika.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

też by chyba pasowało, a ta guma szybko nie skrachcieje, mam kilka założonych są już z 5 lat i nic im sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

poznaniak ale tylko 5 jest tych gumowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

przywiązane są drutami albo przykręcone, jeszcze żaden nie wyleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6

wątpie żeby jeszcze produkowali takie jak były oryginalne. Pozostaje guma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazek    3

Pewnie ze sie kupi ja calkiem niedawno kupowalem do swojego orginalne,koszt to 8-10 zl szt. w zaleznosci od sklepu :) a teraz kupilem 2 kompletny siewnik w dobrym stanie tak ze czesci mam na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Kupowałem stalowe do konnego i adaptowałem do ciągnikowego, zamiast zacierających się plastikowych.Cena za szt. coś ok. 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki będę szukał oryginalnych, a jak nie znajdę to jakieś się dopasuje. Dzięki za odpowiedzi.

 

 

 

Pozdrawiam Krystianrolnik :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Można kupić oryginalne spiralne, Widziałem u nas na rynku u handlarza co to ma wszystko i nic :blink:


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Oryginalne pewnie, że są nawet ostatnio na jesieni kupowałem te spiralne na giełdzie w słomczynie z tego copamiętam to były tańsze od plastikowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Witam potrzebuje takie weże do siewnika pneumatycznego nigdzie nie moge takich znaleść.Prosił bym o pomoc.


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1210
      gdzie szukac przyczyny ze siewnik w pewnym momencie mniej wiecej na obrot kola przestaje siac. nie bylo ztrzymania, podnoszenia czy cofania. caly czas jazda a tu takie przerwy jak na zdjeciu. co moze byc przyczyna skrzynia bezstopniowa, lancuch czy moze aparaty wysiewajace. na drugim kawalku nie ma czegos takiego a na jesieni mniej ale sie pojawilo tez


    • Przez ton16
      Jak w tytule, który siewnik w wersji 3 m. Waszym zdaniem będzie lepszy? Ziemie mam mieszane z przewagą ciężkich, głównie będzie wykorzystywany do siewu bezorkowego. Ceny maszyn podobne, Pottinger na pewno cięższy o dobra tonę, sekcja siewna o tej samej długości ramion, znowu Kuhn fajny aparat wysiewający ze śrubą metryczną i na pewno będzie lżej uciągnąć go w polu. 
    • Przez bortys2001
      Próby kręcone wielokrotne z dokładną powtarzalnością a na polu zaniża o dobre 20 %, czy uślizg koła może być aż taki
    • Przez roni9411
      Witam, podpowie ktoś jak ustawie na przekładni w siewniku na wysiew 15.9 cm, to około 84 tys ziaren i wklepie w sterowniku też 84 tys a chwilowy wysiew na seckjach pokazuje mi od 85 do 90 tys nasion. Jak kręciłem kołem to zgarniacz ustawione tak że nie łapały dwóch ziarenek. Zębatki w oryginale nic nie pozmieniane. Ciśnienie trzymam koło -55
      Gaspardo mte 6 skecyjny. 
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj