• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez dawidos211
      Cześć, jak odpowietrzyć układ hamulcowy w New Holland TD5.85 z 2013 roku? 
      Wymieniana była pompa hamulcowa i teraz system jest zapowietrzony, jak zrobić to samemu? Jest jakiś poradnik/filmik instruktażowy albo ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić?
      Z góry dzięki za pomoc, pozdro.
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez rabit500
      Witam forumowiczów. Mam  do was pytanie czy ktoś z was miał taki problem. A więc wróciłem do domu moim fordem/new hollandem 8240 do domu jak gdyby nigdy nic. Przy następnym odpaleniu migly kontrolki i po bezpieczniku (bezpiecznik nr. 9) po wlozeniu drugiego i trzask bezpiecznik i juz calkowita ciemnosc na desce. Tzn. Niema kontrolek ladowania ciś.  oleju itd. Brak kontrolek po zaplonie i wyswietlacze ciemne niema rownierz podswietlenia po postoju. Natomiast kontrolki od kierunkow swiecy plomieniowej dziala.
    • Przez Rolnikkv
      Witam. Potrzebuje porady gdyż planuje zakup nowego ciągnika o mocy ok 110KM. Zastanawia się nad Zetor Forterra 110 CL oraz New Holland t5 105. Ma to być ciągnik główny w gospodarstwie 30ha.
      Proszę o opinie użytkowników co polecacie a co jest ich słabą stroną 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.