Polecane posty

Eliano    0

Witam

 

Chciałbym dowiedzieć się jakie są ceny nowych ładowaczy czołowych właśnie do tego modelu i poprosiłbym od razu o jakieś zdjącie.

Szukałem trochę wiadomości na ten temat ale nic nie znalazłem i jeżeli był już taki temat to z góry przepraszam za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

To napisz co chcesz z wyposarzenia i z osprzetu oraz producenta polski czy zagraniczny, ogólnie to czy to jd czy nh czy ursusu to cena ładowacza ta sama, podstawa bez osprzętu to 18tyś min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Ładowacz JD583 lekko poniżej 7000 euro netto.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ja mam takie pytanie, kupując nowego JD czy fendta to odpowiednio lepiej założyć na JD tura Jd a na fendta sthola czy jednak quicka ładowacze są lepsze??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrado    0

ja mam takie pytanie, kupując nowego JD czy fendta to odpowiednio lepiej założyć na JD tura Jd a na fendta sthola czy jednak quicka ładowacze są lepsze??

 

 

Wydaje mi się ze lepiej do JD założyć ładowacz JD lepiej sie prezentuje widac ze jedna firma czy solidna sam sie przekonam w czasie , w ładowaczu JD masz pare funkcji więcej np. funkcja pełzająca , półbiegi w joysticku ,z kolei mam znajomego który w JD ma ładowacz Sthola tez jest oki, ogólnie wydaje mi sie ze ładowacze zachodnich producentów sa lepsze ale niech oceniają je ci którzy sami na nich pracują. Przeszkoda możne okazać sie cena :blink:

Edytowano przez konrado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Ja proponuje do emki ładowacz z amortyzacją. M-ka ma to do siebie że bardzo skacze przy wyższych prędkościach. Moją jak przyprowadziłem to się przeraziłem jak ją buja, a po założeniu ładowacza jak ręką odjął. Ja założyłem ładowacz JD 533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz7710    0

witam interesuje mnie ciągnik johnn deere 5090m i jeśli możecie się wypowiedzieć to chciałbym się dowiedzieć jak on się sprawuje czy ogulnie seria M no i jak sie sprawuje z turem bo to by było najważniejsze tak jak i czy do transportu balotów się nadaje i ogulnie z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lok133    2

Ja polecam tur 6 polmotu warfamy bardzo dobrze sie sprawuje i taniej kosztuje niz johndirowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marencjo    0

witam. w najbliższym czasie planuje zakup ciagnika JD 5090r z ładowaczem. ciągnik ma być pomocniczym: ładowanie obornika, kosiarka 2,4m, prasa. chciałbym zapytać użytkowników takich typów jd o :awaryjność, spalanie , co warto dobrać do wyposażenia, wysokość spalania(z czego słynie ta marka) i inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja mam 5100R od 3 miesiecy. i powiem ze swietnie sie sprawuje z ładowaczem. mam mały plac to wszedzie sie zmiesci. moze czasem sie wydawac ze mało stabilny jak masz pełna szufle i to minus. raz mało co sie nie obalił ale cudem zwisł na kołach i unikłem kosztow. wiec dorobiłem jak widac w galeri pułke na obciazniki i przy pracy z turem zakładam je na tył. co do spalania to ja pracuje tylko z paleciakiem praktycznie bez gazu. a paleciakiem wiadomo podjedziesz uniesiesz odstawisz. a nie jak z widłąmi pelen gaz i wbijasz sie w materiał i gazujesz by uniesc. ja z paleciakiem bez gazu i wysiłku ładowacza. spala mi 5litrow na godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

Doradźcie który ładowacz wziąć do jd 5090R 583 czy 633 i jakiej szerokości łyżkę i krokodyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja mam tura 583 i daje rade. wiesz nie ma co brac wiekszego do takiego ciagnika. bo jak załadujesz pełna szufle to nawet z balastem na tyle koła tak siadaja ze az mysle ze zara zejda z obreczy. i ciagnik tez nie jest za stabilny by nim przewozic niewiadomo jakie duze łądunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo    1

mam pytanko czy da rade przełożyć tura MX ze starego JD 6210 PREMIUM do nowego 5090R, chodzi mi oszerokość, czy to mocowanie jest standardowe, dodam że tur jest też wiekowy <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub110    0

Witam .

Jako iż jestem nowy na forum przepraszam jeśli napisałem ten post w nieodpowiednim miejscu.

Odnośnie zapytania :

Jakie polecacie ładowacze do JD . W planach mam jeszcze kupić ostatnią sztuke 5080R za cene 176tyś netto. Diler proponuje mi ładowacz firmy Metal Technik czytałem opinie i niestety dobrych nie ma :( . Chyba że się mylę :) . Oryginalny tur nie wchodzi w gre niestety ograniczona ilość pieniędzy. Przeglądajac oferty znalazłem ładowacze firm AGRIMET CX 16 i SOLID . Proszę właścicieli o pomoc w wyborze :) luz zaproponujcie coś ładnego w dobrych pieniądzach xD .

Dzięki :D

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

ja właśnie planuje założęnie tura do R3 Lambo i mam w planach MF metal fach 229 a cena jaką diler chce to 19netto z łyżko 2,1m i krokodylem 1,5m 2siłowniki jak sadzicie dobra cena czy jeszcze walczyc bo ogolnie to jego pierwsze i ostatnie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

stoll albo quicke

Post bez argumentacji. +1 Punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

ja właśnie planuje założęnie tura do R3 Lambo i mam w planach MF metal fach 229 a cena jaką diler chce to 19netto z łyżko 2,1m i krokodylem 1,5m 2siłowniki jak sadzicie dobra cena czy jeszcze walczyc bo ogolnie to jego pierwsze i ostatnie zdanie

 

Ja za swojego JD 583 dałem ponad 40 tyś brutto z osprzętem więc myślę, że twoja cena jest dobra .

Jak mi się ten ładowacz rozklechocze to napewno następnego nie kupię tylko trochę dołoże i ładowarkę.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silny84    14

ja właśnie dziś do swego jd 5090m podpisałem umowę na metal technik mt 02n. Mój diler go polecil i dzwoniac po rolnikach i paru znajomych ma rownież ten ładowacz właśnie się zdecydowałem na kupno. Widziałem z bliska jego konstrukcje, jak pracuje i naprawde za takie pieniadze, to zaden metal fach czy warfama, pronar mu nie podskoczy, Jesli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec napisz na priv. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fender    0

A może Hydrometal AT-30 ? W miarę lekki, przewody wpuszczone w ramę, amortyzator też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hvb3000
      Moje pytanie dotyczy awaryjności i tego jakie ma zalety i wady skrzynia "dynashift", jak oceniacie ciągnik ?
    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez lukasz150
      Witam. Mam zamiar Sprzedac zetora 7245 i zakupic MF 3070 czy wyjdzie mi to na dobre? Co możecie powiedzieć o MF 3070? Jego spalanie, wady zalety itp. Prosze o pomoc.
    • Przez gajor01
      WITAM te skrzynie w MF61xx to są takie same jak w 30xx wadliwe czy te są juz dobre bo znalazłem ciekawa oferte i nie wiem jak z ta skrzynia???? Z góry dzieki
    • Przez elgrado91
      Cześć mam dylemat, który wybrać ciągnik. Rozmyślam nad Pronar 5340 i Ursusem 10014H. Który jest lepszy pod względem awaryjności, spalania paliwa i wykończenia?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj