nucik

Czy warto go wybrac ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc385    1565

Warto wziąść jako pomocniczy, tylko do ładowacza trzeba od razu kupić tylne obciążniki bo będzie tył podnosiło :)

Tylko ta cena to z samym turem bez osprzętu czy z osprzętem ? Bo za sam osprzęt trzeba dać jeszcze ok 10tyś.

Powinieneś jeszcze przejechać się do dealera i zobaczyć jaką on cene powie za taki zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Ja polecam Farmtraca to jest bardzo dobry ciągnik:)

Sam posiadam 80 4 WD I chodzi bez zarzutu a ma już ponad 3 lata i 1600motogodzin:)

Tylko tak jak kolego wyżej mówi bierz obciążniki na tylne koła bo bez nich praca z ładowaczem jest do niczego cały czas się ciągnik podnosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerc330    0

w poruwnaniu do proximy to chyba bardziej się opłaca wziąć tego cena taka sama ale tu masz rewers reduktor a w proximie to masz w opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

moim zdaniem za tą cenę to też warto go wziąść,sąsiad kupił ursusa 5714 ze skrzynią 12x3 w kabinie agro bis[brak nawiewów,słabe ogrzewanie] za 120 000 pln moc podobna silnik ten sam zostaje ci 20 000 w kieszeni i tur za darmo


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Ciągnik ogólnie fajny dobry do tura bo nie jest zbyt długi.Niedaleko mnie ma chyba 555dt i fajny jest tylko jedno co się mi w nim nie podoba to to że gdy ma zapiętą beczkę 5 tys litrów z wywarem i pod górę ma taki dziwni dźwięk jakby mu ciężko było


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@slawek3220 w porównaniu do u5714 to tej jest 100% lepszy , tem ma skrzynie 12/12 , super wyciszona kabia , wajcha biegów podręcznie przy dłoni a nie jak w 5714 w nogach , farmtrac mało pali , wzrotny w tur'ze świetnie się spisze , silnik jest najlepszy jaki może być , nie mówie że inne są gorsze , i tańszy polecam bo świetny ciągnik


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

Jakoś ta cena mi nie pasuję bo taki farmtrac to koszt ok 100 tys zł. po upustach, a gdzie jeszcze ładowacz? to przecież koszt ok 15 tys zł. Wątpię żeby sprzedawca dawał go w gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

jest wiele możliwości moze daje gratis , może są mu potrzebne natychmiast pieniądze moze ma gość jakies problemy


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

Skoro dawałby go "gratis" to ciekawa oferta jak za tą cenę. Ta oferta jest już jak pamiętam od jesieni na ten ciągnik sam miałem w planach jechać go obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

no pewnie ze dobra jak gratis , napewno by się nadawał na ciągnik pomocniczy co najwarzniejsze jest wzrotny i mało pali. I za 100000 tyś to dobra cena jeszcze z tur'em , po prostu dobry ciągnik za małe pieniądze


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez c308
      Witam zastanawiam sie czysto teoretycznie gdybym chciał założyć firmę produkującą traktory to jak taka maszyna powinna wyglądać aby z podzespołów dostępnych na rynku stworzyć tanią,prostą maszynę do której nawet za 20,30 lat nie byłoby problemu o części.I czy w ogóle w Polskich realiach takie cos (moje marzenie z dziecinnych lat)jak budowa ciągnika jest realne.
      Moja propozycja jest taka silnik 100km mocy perkins,pompa podnośnika ursus c 385 lub 1224,tuz także od nich,Kabina prosta wykonana we własnym zakresie tak samo maska i światła.Najważniejsze z czego skrzynia i mosty aby za pare lat był dostęp do części.Wałek 540 zalączany elektromagnetycznie jak noże w kosiarce,tak samo załączany przedni napęd.Cena 100 tys za egzemplarz czy to ma jakikolwiek sens.
    • Przez PatrykBesiński
      Dzień dobry, 
      Problem jaki wykryłem w Renault Dionis 130 podczas pracy na wałku WOM. Po włączeniu wałka na sucho, bez podłączonej maszyny jest wszystko ok, wałek pracuje, natomiast podczas pracy pod obciążeniem WOM wałek po chwili wyskakuje, dźwignia przeskakuje w pozycję neutralną. Trzymając dźwignię lekko palcami jest ok, ale gdy nie przytrzymuję dźwigni to po sekundzie wypada. 
      Dzieje się tak pod obciążeniem.
      Gdzie może leżeć problem? 
      Czy jest tam jakaś regulacja dźwigni i być może za lekko wskakuje czy raczej problem leży gdzieś w napędzie WOMu? 
    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj