mlodyrolnik21

ceny kosiarek dyskowych

Polecane posty

Hebiii2300    5
2 minuty temu, Piotrek5060YouYube napisał:

W lepszej cenie kupisz Kvernelanda 3.2 m na centralnym zawieszeniu z szybka wymianą noży. 

Maksymalna szerokosc robocza 3m Większej niestety nie mogę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wie ktoś ile może kosztować samasz samba 240? 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98
10 godzin temu, lamboEVO100 napisał:

@kamil18fmr jaki diler ?

 

Praktycznie każdy w północno wschodniej PL.

 

Co do samby to wersja "bardzo ekonomiczna", ma inna listwę.

Ja, mimo że mam większość traw i koniczyn na gruntach ornych,  celuję w KT301. Dlaczego? bo przy centralnym zawieszeniu ciężar listwy można przenieść na ciągnik. Przy zwykłych KTD listwa całą masą "drze" po runi. Ogólnie jak dzwoniąc po dealerach wnioskuję, że KT301 to chyba najlepiej sprzedający się model.

 

Aaa i kolejna sprawa. Seria KT (nie wiem czy też inne) w październiku przeszła modernizację Zmieniono kształt dysków, jakieś wstawki między dyskowe i dano dłuższe nożyki (info od doradcy Samasz). Takie maszyny sprzedawane są jako rok modelowy 2021 (na tabliczce), rok produkcji 2020.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku się też przesiadłem z zawieszenia bocznego na centralne, i myśle że przy moich dziurach na łąkach ta kosiarka powinna chodzić dłużej niż na zawieszeniu bocznym bo nie odbijają się na niej aż tak te dziury. Aczkolwiek tą co miałem na bocznym też sobie chwalę. Weź sobie koniecznie szybką zmianę noży jeśli nie ma w standardzie. bo to bardzo usprawnia wymianę czy też obracanie nożyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Nie zgadzam się że kosiarka na zawieszeniu bocznym drze całą masą po runi, chyba że ktoś pierszy raz pracuje taką kosiarką albo kosiarka ma coś nie tak, użytkuję sipma 2510 kos i cała sztuka polega na tym żeby trochę ciśnienia było w siłowniku, tak na granicy balansowania listwy i kosiarka się nie rozpina i nawet po wertepach da się kosić, centralne zawieszenie poza swoimi oczywistymi zaletami ma też minusy duża masa i lekkim ciągnikiem buja przy skłądaniu i na wertepach potrafi zedrzeć darń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513
2 godziny temu, kamil18fmr napisał:

Praktycznie każdy w północno wschodniej PL.

 

Co do samby to wersja "bardzo ekonomiczna", ma inna listwę.

Ja, mimo że mam większość traw i koniczyn na gruntach ornych,  celuję w KT301. Dlaczego? bo przy centralnym zawieszeniu ciężar listwy można przenieść na ciągnik. Przy zwykłych KTD listwa całą masą "drze" po runi. Ogólnie jak dzwoniąc po dealerach wnioskuję, że KT301 to chyba najlepiej sprzedający się model.

 

Aaa i kolejna sprawa. Seria KT (nie wiem czy też inne) w październiku przeszła modernizację Zmieniono kształt dysków, jakieś wstawki między dyskowe i dano dłuższe nożyki (info od doradcy Samasz). Takie maszyny sprzedawane są jako rok modelowy 2021 (na tabliczce), rok produkcji 2020.

 

dzwoniłem po kilku dilrac, najniższa cena jak usłyszałem to 26 tyś netto za kt261 a standardowo 28-29 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Ja w listopadzie zarezerwowalem kdtc 301 za 27.500 netto. Dostawa będzie w marcu może w kwietniu a kosiarka rocznikowo 2021.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

sipma sprawuje się bardzo dobrze w pierwszym roku musiałem się nauczyć jak tym kosić, tzn musi być trochę napompowany siłownik i dostosowywać to do terenu itd. wtedy ta kosiarka lekko płynie nie rozpina się nawet na pniakach potrafi podskoczyć i ominąć, osłona lekko się składa do transportu nie trzeba osłony składać, nożyki tanie, dobrze wykonana polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Orientuje sie ktoś w cenie kosiarki dyskowej czołowej 3 metry na centralnym zawieszeniu z pottingera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Póki co wstepnie sie rozgladam. Teraz musze sfinalizowac ciagnik podsiewacz do traw i rozsiewacz nawozu potem kombajn i dopiero kosiarka czołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie 20 netto za samasz kdt 260 z rocznika grudzień 2019?to dobra cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj