mlodyrolnik21

ceny kosiarek dyskowych

Polecane posty

dooominik    0

W maju dealer chcial od mnie 26 tys brutto za tego pottingera moze teraz podrozala.

Edytowano przez dooominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okamil94    16

Kupiłem kosiarke dyskowa Krone EasyCut 280 CV-Q ( z kondycjonerem ) cena: 12.500€ + VAT . Ma ktoś podobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

Zwracamsię z prośbą o podanie cen następujących maszyn :

Kosiarki dyskowe KUHN GMD 66 SELECT , i GMD 77 SELECT.

Kosiarki dyskowe KUHN GMD 600 Gll HD , GMD 700 Gll HD , GMD 800 Gll HD.

Kosiarki dyskowe KUHN GD 2810 LIFT-COTROL , GMD 3110 LIFT-CONTROL.

Kosiarki dyskowe KUHN FC 243 Gll LIFT-CONTROL , FC 243 R Gll LIFT-CONTROL , FC 283 Gll LIFT-CONTROL , FC 283 R Gll LIFT-CONTROL , FC 313 LIFT-CONTROL.

Przetrząsacz zawieszany KUHN GF 422.

Zgrabiarki zawieszane GA 4121 GM , GA 4321 GM.

Opryskiwacz zawieszany PORTER S - SELECT o pojemnośći 600 litrów.

Opryskiwacz zawieszany PORTER ST Stabili o pojemnośći 600 litrów.

Opryskiwacz zawieszany OMNIS 600.

Rozsiewacz nawozów MDS 11.1

Pneumatyczny siewnik punktow PLANTER 6 rzędowy z regulowanym rozstawem rzędów.

Bardzo dziękuje. Pozdrawiam

 

Przepraszam że inne maszyny oprócz kosiarek również podałem ale może ktoś ma katalog KUHN i prosiłbym o podanie cen tych maszyn.

Edytowano przez damianzetor9540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Mam okazję kupić Kuhn GMD 3110 za 35 tyś. netto ale może się uda zejść do 40 tyś. brutto. Można gdzieś znaleźć taniej?


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoch    4

Wie ktoś ile teraz kosztuje kosiarka Vicon 2.8 na centralnym i zwykłym lub potiinger na centralnym i zwykłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Czy te zachodnie maszyny naprawdę są warte tego aby płacić za nie aż tyle więcej niż za np samasz pronar?

Pytam bo sam będę musiał coś niedługo kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

według mnie tak. Mam stolla od 12 lat i zmieniłem niedawno elementy które się wycierają od podłoża i dalej jak nowa i niezawodna. A w okolicy była sipma która przynajmniej 3 razy w roku się sypała. Jak ktoś ma sporo do koszenia to warto się zastanowić nad zagraniczną, ale jak ktoś ma mało to i polska wystarczy. Z tego co się orientuje to polskie są z roku na rok lepsze robione, więc wybór trudny.Dlatego trzeba wykalkulować co się komu opłaca kupić. Ale ogólnie jestem za zagranicznymi 12 lat pracy i zero problemów. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Jak masz powyżej 10 ha trawy to nawet nie myśl o polskiej, miałem samasza prosto od dilera z 2005r(wtedy jeszcze robili jeszcze w miarę porządnie), co i tak nie zmienia faktu że po jakimś czasie zaczęła się mocno sypać a to co teraz robią to tylko zagraniczna a i z nimi bywa już różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja mialem do wyboru samasz lub DF 2.6m  różnica w cenie  była ok 2 tyś ( DF droższy) ale masz 3 noże na dysku ,  jedyny minus to taki że przykręcane na śruby...  ale jak uważasz na kamienie to co 20-30 ha przekładasz... ;)  i co jeszcze jest dobre, że normalnie podpinasz tą kosiarkę... a nie że się składa po dopięciu i potem trzeba kombinować jak ją podpiąć tak jak to jest w samaszch.... 


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Do ciachania miał bym blisko 80-100 ha. Więc pewnie trzeba będzie wydać te parę groszy więcej aby w przyszłości mieć spokój.

Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj