Skocz do zawartości
antoni2

Jakie buty halowe?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
antoni2    0

Cześć wszystkim

Zastanawiam się nad zakupem butów na halę i mam już wypatrzony jeden model: link

Co o nim sądzicie? Jak wam się podoba?

jabcun    0

Cześć wszystkim

Zastanawiam się nad zakupem butów na halę i mam już wypatrzony jeden model: link

Co o nim sądzicie? Jak wam się podoba?

Najlepiej kup sobie trampki za 15 zł

atakwares    0

@jabcun dobrze mówisz lepiej kupić sobie tanie buty, chyba że chce ktoś zaszpanować

Henius91    584

ja mam halowki Nike Tiempo ktore kupilem 2 lata temu za 200 zl i nosze je tylko w lecie bo do gry w pilke szkoda mi ich uzywac, wole halowki za 12 zl i nawet lepiej sie w takich gra. te Nike mi posluzyly 2 lata i juz sie male robia a takie za 12 zl posluza rok ale sie tym nie przejmuje bo kupie nastepne...

Pawel20    49

Rok? To jakieś mocne kupujesz. U mnie przy średnim użytkowaniu wytrzymują do miesiąca i pękają w pół.

TrackLift    0

Ja kupuje tylko Nike i Adidas buty bardzo wygodne. Obecnie kupuje tylko Nike High :unsure:

Henius91    584

Rok? To jakieś mocne kupujesz. U mnie przy średnim użytkowaniu wytrzymują do miesiąca i pękają w pół.

oczywiscie rok wytrzymuja jesli je urzywam tylko do gry w pilke, a te co nosze w szkole i gram w pile na W-Fie nawet pol roku nie wytrzymaja :unsure: kiedys do gry w pilke mialem korki Umbro ale strasznie mnie w nich stopy bolaly i sie przerzucilem na mieciutkie halowki za 12 zl ;)

atakwares    0

henius91 to ja w ciągu wakacji rozwaliłem buty sportowe poprostu antyk mój tata w nich grał przez jakieś 10 lat a kolejne 15 lat leżały gdzieś i po pewnym meczyku z chłopakami mi się rozwaliły

Poke912    0

Ja kupuje buty nike i chodze w nich przez cały rok szkolny całe wakacje i w zimie jak nie jest bardzo

zimno. A trampki w tym roku kupie sepcjalnie na zniwa bo są wygodne i przewiewne

frutis    0

Ja polecam Adasie posiadam już kilka ładnych latek i o dziwo nic się z nimi nie dzieje. Porównując do zwykłych szmaciaków, to szmaciaki wytrzymywały mi do 5-8 godz gry na hali.

bartus16    8

Ja polecam buty nike a konkretny model to T-5 sam taki posiadam , i mogę powiedzieć ze wygodniejszych butów nie miałem , ja w nich chodzie i gram na hali ;)

Bambo13    1

T5 dobrze powiedział ,jak kolega wspomniał są bardzow wygodne to prawda najlepiej kupywac buty które mają w podzeszfie pianke jakąś :)

Edytowano przez Bambo13

wojtas972    8

heh jesli ktos intensywnie uzywa butow :blink: tzn gra w nich w pilke itp to lepiej kupic cos mocniejszego ja do gry w pilke mam korki adidas kupilem w zeszlym roku za 170 ale wydatek sie oplacil jestem pewien ze beda mi slyzyly jescze min 2 sezony chyba ze mi noga urosnie ale w moim przypadku to juz raczej nie mozliwe

co do zwyklych halowek tzw trampkow to sa dobre jak sie w nich spokojnie chpodzi :unsure: sam takich uzywam w lato na zniwa w sam raz :rolleyes:

bobytempelton    158

Skórę chyba najlepiej posmarować wazeliną taką zwykłą i położyć w ciepłe miejsce aby wsiąkła, moja siostra kupiła specjalną wazelinę do butów ale nie wiem gdzie... a co do tych trampków to koledzy którzy mówili o tych butach za kilkanaście złotych to podzielam ich zdanie sam gram w halówke i wytrzymują mi już z 3 miesiące :lol: ale dałem kilkanaście złotych a nie 160 jak moi koledzy i w pierwszy dzień dostali odcisków :lol: :lol: :lol: w tych tanich szmateksach według mnie lepiej jest wyczuć piłkę i trafić piłką w cel i nie robią kresek na parkiecie i nie piszczą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??

W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...

POZDRAWIAM...
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez ninaa123
      hej Za 2 tyg ide na silownie. Szukam legginsow i biustonosza sportowego. Znalazlam https://www.americanoutlet.pl/pl/  . Ceny jak na takie marki sa bardzo przystepne. Na fb napisali ze przy zakupie daja jeszcze 15% rabat. Co sadzicie o tych produktach? kto juz z was robil tam zakupy? znacie jeszcze jakies sklepy? choc ten wydaje sie byc naprawde fajny
    • Przez klusek
      Czy w waszej okolicy istnieją kluby sportowe które grywają mecze z innymi??Jeśli tak to jak sie nazywaja i czy dobrze grają