Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
    • Przez Rolnikix
      Witam
      Zamierzam w tym roku ściąć ok 5-10ha słomy u siebie, praktycznie pierwszy raz, i zastanawiam się co najlepiej zastosować na drobno pociętą słomę? I nie chodzi mi tutaj o uprawę pola, a nawóz/oprysk który pomoże szybkiemu rozkładowi słomy i przyswajaniu jak największej ilości składników w niej zawartych do gleby bez powstawania oczywiście pleśni i innych niekorzystnie wpływających na strukturę gleby czynników.
      Myślałem nad zastosowaniem mocznika w ilości 100kg/ha, jednak obiło mi się o uszy że są o wiele lepsze substancje/nawozy korzystniej wpływające na glebę.
      Proszę o swoje spostrzeżenia i porady na ten temat.
    • Przez piotrek10
      Stosujecie tego typu środki? Czytałem ostatnio kilka artykułów na temat ich działania; piszą ładnie ale jak jest w rzeczywistości...Zastanawiam się, czy nie zastosować któregoś w uprawie fasoli na suche ziarno, gdzie przyrost plonu choćby o 2-3 q byłby uzasadniony ekonomicznie do zastosowania takiego środka, podobnie w uprawie rzepaku, bo w pszenicy przy obecnych cenach to raczej nie ma sensu pakować się w dodatkowe koszta. Jeśli ktoś je stosuje lub ma wiedzę o ich działaniu to może rozjaśni temat i napisze jak to wygląda w praktyce i czy warto je stosować.
    • Przez KamilJJ
      Stosował ktoś  preparat z tytułu, bądź inny preparat  który zawiera w sobie formononetin?  Jakie były efekty stosowania?