Belarusik

World Wrestling Entertainment

Polecane posty

Belarusik    2

Czy ktos z was ogląda organizację zapasów zawodowych,podoba się wam ten styl walki? Wasi ulubieni zawodnicy,ulubiona gala,najlepsze walki.Piszcie wszytsko o WWE! :D


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracka    0

Ja czasem oglądam wrestling . Z ulubionych wrestlerów to John Cena , Rey Mysterio . A z ulubionych walk to jak rey mysterio tłukł big show'a i kane'a a potem role się odwruciły i już mieli otłuc rey'a mysterio i na pomoc wbiegł mu batista to było dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

WWE, uwielbiam to. Najlepszy jest Vince McMahon i jego przemówienia. Ulubiony zawodnik to Rey Misterio.

Ariss obejrzyj sobie gale typu Wrestlemania, Over the limit i inne większe gale to zmienisz zdanie. Najlepsza akcja to jak Rey Misterio na Over the limit ogolił głowę CM Punka. http://www.youtube.com/watch?v=bGVH2kO7NA0


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

ogladam czasem w TV Puls i nieraz to normalnie mozna lacze żryć,takie akcje odstawaiaja ze smiechu warte:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Na pulsie to leci WWE Superstars trochę lipa, ale pooglądać można. Ja tam lubię oglądać na Extreme sport, Smackdown i Raw, czasem NXT z nudów się oglądałowink.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

W NXT było dobre jak mieli do pokonania tor przeszkód. 

 

wrestlemania 26 była ciekawa najlepsza walka undertakera i shawna michaelsa oraz money in the bang


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

ustawiane czy nie to akurat nie ważne to ma być show i jest bardzo dobre lubię to oglądać ulubiony zawodnik to oczywiście Rey Misterio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Też to oglądam i jakoś od roku to wszystkie gale oglądam,z ulubieńców to tylko Rey Misterio bo prawie z każdej akcji jakoś potrafi wyjść i ta jego ulubiona akcja six one nine.NXT to tylko z nudów oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Najlepsze w tym jest jak wchodzą na liny ;)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

 Co myślicie o tym co wykonali i wykonują kolesie z pierwszego sezonu NXT??? 


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Myślę że to co wykonują to głupota jeśli nie mogą sobie poradzić z grupką żółtodziobów to jest to ustawione, bo porządny menager by już dawno ich zawiesił i by było po krzyku ;[


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartosz92    0

Ja na bieżąco RAW i Smackdown, nxt tylko pierwszy sezon oglądałem, a tna w ogóle.. Dla mnie najlepszy John Cena, chociaż czekam na powrót Batisty po kontuzji na Over The Limit.. nie oglądam w telewizji, wszystko ściągam z neta; wiadomo że walki i feudy są ustawiane, ale biją się w miarę, jak dla mnie to efektowniej niż w mma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Też lubię Cene i Batiste B)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Przez to, że moja siostry to oglądają i ja dałem się w to wciągnąć i niekiedy oglądam jak mam czas. Cena spoko koks, Big Show też niezłą ma masę :)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Fajnie było ale się skończyło, a ja 15 zeta za pakiet sport dla samego WWE to nie opyla mi się opłacać. Właśnie zassysam z neta odcinki ale bez polskich komentatorów :(

 

Big show i jego "liść" wymiata :)

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Laski są najlepsze. Bardziej wściekle się tłuką, ciekawe jak by to było z taką w łóżku :P

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Zadowoleni jesteście z wyników wrestlemanii 27??? Wasze typy zwyciężyły?? Ja mam niedosyt po walce Cena vs. Miz, ten drugi zawsze ma farta, może na WWE Extreme Rules 2011 1 maja mu nikt nie pomoże i straci pas w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj