schiefelbein1

elektromagnes od WOM w Ursusie 902

Polecane posty

Witam mam problem z WOM-em w 902.nie kreci sie pod obciazeniem,na "luzie"chodzi idelanie.Została wymieniona pompa,rozdzielacz,oringi i dalej to samo.Dowiedziałem sie ze moze to byc wina elektromagnesu.Czy ktos to robił,wie o co chodzi?z góry dziekuję

kasek    7

pierwsze słysze że wogóle jest jakiś elektro magnes ja jak miałem taką awarie jak ty opisujesz to wymieniłem przy mikropomce taką tulejke z frezem od środka i od zewnątrz

tomek73    445

w 902 nie ma żadnego elektromagnesu, a najpierw powinieneś sprawdzić ciśnienie jakie dochodzi do WOM na tych dwóch rurkach. miałem przypadek że rurka była zgniecona i ciśnienie nie poszło. jeśli ciśnienie będzie to znaczy że coś ze sprzęgłem tłoczki, oringi, tarcze.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursusowski289
      Witam, mam problem z WOM-em w Ursusie 912.
      Podczas koszenia łąk lub innych prac z jego użyciem wałek na chwile przestaje kręcić po czym po chwili znów zaczyna działać (tak jakby chwilowo spadało ciśnienie).
      Dodam, że częściej dzieje się to gdy wzmacniacz momentu jest w pozycji przyspieszonej.
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Domin151
      Witam mam problem mianowicie kapie x jednej strony miernika impulsów wymieniłem łożysko wszystkie uszczelniacze i kąpię dalej mam jedną śrubie chyba na wylot bo jak odkręcę lecij  jak można to uszczelnić cały ten dekiel i tą śrubę. 
      Z góry dziękuję za odpowiedź 

• Przez SEBASTIAN_385
      Cześć , w ursusie c 385 lewe tylne koło stoi w miejscu a prawe normalnie ciągnie , w dodatku gdy puszczam sprzęgło dźwięk zgrzytania słychać przy skrzyni ciągnik był na luzie, używałem blokady i chodziło normalnie po czasie koło już stanęło w miejscu , myślę że to jest coś związane z blokadą. z góry dziękuję.
    • Przez Mati2006
      Witam,przerabiałem skrzynie biegów z 3 na 4
      z 3 lata temu,nie ma wzmacniacza (wyjęty) i  skrzyna strasznie wyję na 3 i 4 biegu. Zrobione już ponad 200 mtg.
      Co to może być?
    • Przez denis914
      posiada ktoś tabelę kół zębatych w moście do przedniego napędu do kół jezdnych
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj