garek

Pierwsza składka na ciągnik na AF

Polecane posty

garek    155

buuuu żeby ci kukurydza po trzy kolby dawała, żeby ciągnik poślizgu w polu nie miał żeby

pszenica po 80 ziaren z kłosa ty chytrusie jeden


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

kolega raczy wybaczyc ale kolega farmer nie może go sprzedać bo był na SPO. Robić nie ma czym. Kolega sobie wyobrazi głodne krówki po nie ma czym kiszonki nabrać ile można wozić taczką. A jak kolega Farmer wpadnie w depresje i zrobi sobie coś przez to że jego krówki głodują przez jeden zły wybór.

Ta... My od uni z żadnych dofinansowań nie korzystamy (poza dopłatami) Unia daje to bierzcie...

 

 

 

Mam lepszy pomysł, napiszcie do Brukseli z tym problemem :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

to się ciesz że nie korzystasz nie każdy ma takie możliwości, nie podniecaj się tak dzisiaj masz jutro możesz nie mieć nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

poza tym jest taka instytucja jak rzecznik praw konsumenta, chyba tam najpierw powinna wyladowac ta sprawa. diler, a nawet producent calkiem inaczej spiewa po zapoznaniu sie ze sprawa przez ich ludzi.

 

nie jestem chytrusem, po prostu nie mam. jak bym mial to bym nie jezdzil pol roku bez swiatel dlugich w aucie, zbieram na soczewki :D

pisze, rowniez zeby pomoc w naglosnieniu sprawy, bo cel jak najbardziej szczytny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

to było do marcina a ty poprostu wskoczyłeś jak pisałem posta


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

teraz nie mam ale jak w wakacje coś dorobię to bardzo chętnie dam tylko przypomnijcie się w tedy :D

 

a tak przy okazji nie chcieli byście spełnić mojego marzenia i z ciepnąć się na New Hollanda takiego małego serie TD??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
to się ciesz że nie korzystasz nie każdy ma takie możliwości, nie podniecaj się tak dzisiaj masz jutro możesz nie mieć nic.

 

 

Jak nie każdy moze nie korzystać co ty gadasz?

 

Wejdz w galerie, wszystko jest kośćmi całej rodziny wypracowane!

 

A prędzej zabiorą takiemu co korzystał z dofinansowań z Uni niz nam...

 

 

Uzytkownik ma problem to są od tego inne podmioty a nie...

 

 

Jak bym miał lepszy to dałbym nawet 500zł i szanuję tych którzy dają, od zawsze krąży opinia ze mtz to szajs takze nie tylko @farmer się tak męczy...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    645

cel szczytny przyznaję i chętnie bym pomógł gdybym posiadał taką sumę bo kto wie czy ja kiedyś bym nie potrzebował podobnej pomocy, lecz niestety nie mam, nie dam :D


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Czytam i jakos mi to wszystko dziwnie pachnie. Tak naprawde jakos mi sie niechce wierzyc ze ktos kto ma duze gospodarstwo ma tylko jeden ciagnik i niema czm pracowac przepraszam ale jest to smieszne. Mam małe gospodarstwo i mam 2. Wobaczcie smierdzi. Takie jest moje zdanie. Jezeli ciagnik jest nowy i były wykonywane naprawy w serwisach jak zrozumiałem to powinny byc faktury lub jakies rachunki dla zasady mozna było by zrobic skany itd. Niestety jest duzo naciagaczy. Akcja bardzo szczytna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

przydaloby sie od strony technicznej zrobic licznik, cos jak sonda u gory na pierwszej stronie - ciekawe czy sie da.

 

EDIT

 

kiedys nam dr na koniec wykladu z pojazdow, zapodal to zdjecie, ktore moj przedmowca ma w avatarze i mowi, ze to nowy rodzaj wycieraczek, a z tlumu ktos krzyczy: "i nawet spryskiwacz ma" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Dajcie ile chcecie ale zapewniam ze drugie padło kupi i bedzie się dalej meczył, na cos lepszego moze bym dał :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Przebijam, daję 750zł :D ale zetor ma byc z TUZem i ma byc to Forterra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marcin974 a na Deutza Agrofarma 430 z przednim tuzem i womem dasz? :D Nie spodziewałbym się takiej chojności AF. xD Szczere podziękowania dla Was i Garka. :D


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ale Ty mi daj chociaż na sam TUZ...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrackLift    0

O tak 140tyś z AF uzbierać ładnie, zgadzam się szczytny cel ale wątpię że to o traktor chodzi naciągacie jak nic. :D To dla mnie może też taka akcja będzie? prasę podrożyli o 12tyś tą co miałem brać i tych 12tyś SPO mi nie zwróci bo jest ponad sumę z umowy to może mi też ktoś pomoże? Przecież to 12tyś a nie 140... :D

Albo mój kumpel @Pawel328 zbił szybę w swoim Zetorze też może ktoś się dołoży?

 

Bez urazy ale ja w to nie wierzę chcesz aż 140tyś za nic rozumiem jakbyś już zbierał na jakąś c-330 albo c-360 do 15000 ale nie na takiego Zetora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

"co ma piernik do wiatraka" marcin 974?dry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASZ2613    1

przyznam cel bardzo szczytny ale dla osoby/osób którzy nie znają sprawy tak jak ty jest to podejrzane i nie należy się temu dziwić. sam bym dał lecz jeszcze nie zarabiam a własne wydatki też mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

"co ma piernik do wiatraka" marcin 974?dry.gif

 

 

 

robią Cię w konia a Ty wierzysz...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

odrazu skojarzyło mi się z kiepskimi

 

"Panie Ferdku co to jest?"

-No no jak to co? Pic na wode

:D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja też kasę potrzebuje niedużo bo tylko gdzieś ok tysiąca na cześci do auta bo mi dzik wyleciał pod koła. :D Dołoże się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

robią Cię w konia a Ty wierzysz...

taa?huh.gifblink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Nie. Ty mądrzejszy jestes :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj