garek

Pierwsza składka na ciągnik na AF

Polecane posty

garek    155

Podjąłem się dość cieżkiej misji i licze na waszą pomoc. Jeden z naszych kolegów z AF zakupił sobie farmera ma teraz 800 mth, niestety tan ciągnik okazał się totalnym niewypałem. Jak nie skrzynia to łozyska jak nie łozyska to elektryka, i tak cąły czas coś. Farmer ten ciągle nam się żali na chacie i już nie mam siły tego słuchac dlatego postanowiłem rozpocząc zbiórke na nowego zetora moc 110 - 115 km. Ja dam 200 pln Jak 700 agrofotowiczów da po 200 to cel zostanie osiągnięty. ( farmera zawieziemy komisyjnie do fabryki i przekażemy dyrektorowi jako dowód jego niekompetencji)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

to ja dam od siebie 500zł na tak szczytny celwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

mamy 700 jest dobrze na lusterko juz jest


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidziel3    0

Z chęcia bym dał ale moje kieszonkowe mi niepozwala.Pewnie nie tylko ja takie mam :D ale warto prubować

 

a jakies mniejsze sumy mogą być np. na żarówkę do kierunka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Dobra ja też daję 200zł, proszę podać nr konta. Aha konto ma być celowe - na zakup zetora, jeśli zetor nie zostanie zakupiony, pieniądze mają być przekazana na radio, to z Torunia.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a to co jakieś jaja se Robisz czy jak :D :D

 

PS nr konta nie widzę

 

PS 2 jakby co to bym potrzebował nawet może być ursus 70 KM jak ktoś się złoży :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Eee tam nie wierzę-wiem z pewnego źródła że w całej Polsce są tylko trzy awaryjne Farmery-dziwnym zrządzeniem losu wszystkie trzy w mojej okolicybiggrin.gif -więc nie obraźcie się ale nic nie dorzucę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAME100    0

Dobra ja też daję 200zł, proszę podać nr konta. Aha konto ma być celowe - na zakup zetora, jeśli zetor nie zostanie zakupiony, pieniądze mają być przekazana na radio, to z Torunia.

 

@deer czyżbyś był fanem Ojca Dyrektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

to trafiło na jeden w tych egzemplarzy i co zrobisz zaufania jak kwota adeklarowana przekroczy 100000 to podamy numer konta dilera zetora i tam bedziecie wysyłać kase żeby lipy nie było


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

to jak juz zbieracie kase to weźcie jeszcze zbierzcie troche wiecej bo mi też by się przydał ciągnik :D Nieźle ktos to wymyslił troche kasy zgarnie bo nie wieże w to że to wypali z tym ciągnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Tak szczytnego celu jeszcze nie było :D Sprzedamy starego Farmera i zawsze będzie trochę pieniędzy. Dorzucam 250zł :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

Ja dam 200zł ale jak już zakupisz tego zetora to się masz zając zbieraniem pieniążków na następnego da mnie nawet 50 % kwoty jak nowy mnie bardzo ucieszy! może by zrobić coś ale WOŚP na zakup traktorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WarownY    2

Moim zdaniem to jakieś chyba żarty. Jak ten Farmer to taki szrot to niech go sprzeda i kupi sobie za tą kasę C360. Czy aż koniecznie musi być nowy traktor??? Ja rozumiem zbiórkę na jakąś operację czy inny cel ratujący życie ale na nowy ciągnik?


!!! URSUS TEAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Choroba no szkoda mi takich ludzi że kupią ciągnik za dużą sumę a ciągnik się sypie :D . Chętnie bym się dorzucił ale sam nie mam kasy a muszę kupić drugi ciągnik zamiast C-330. No chyba że by Cię garek zadowoliła moneta na nie wiem jakiś wąż czy coś bo na prawdę nie mam pieniędzy :D . Ale popieram Cię że masz dobre intencje dla swojego kolegi :D .

 

P.S. Jak on może Ci na chatę przychodzić jak On jest z Podlaskiego a Ty z Dolnośląskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

kolega raczy wybaczyc ale kolega farmer nie może go sprzedać bo był na SPO. Robić nie ma czym. Kolega sobie wyobrazi głodne krówki po nie ma czym kiszonki nabrać ile można wozić taczką. A jak kolega Farmer wpadnie w depresje i zrobi sobie coś przez to że jego krówki głodują przez jeden zły wybór.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@330CUrsus

Chodzi o chat a nie chatę :D Chat na AF, jak chcecie to Farmer tam siedzi i myśli co wybrać :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Choroba no szkoda mi takich ludzi że kupią ciągnik za dużą sumę a ciągnik się sypie :D . Chętnie bym się dorzucił ale sam nie mam kasy a muszę kupić drugi ciągnik zamiast C-330. No chyba że by Cię garek zadowoliła moneta na nie wiem jakiś wąż czy coś bo na prawdę nie mam pieniędzy :D . Ale popieram Cię że masz dobre intencje dla swojego kolegi :D .

 

P.S. Jak on może Ci na chatę przychodzić jak On jest z Podlaskiego a Ty z Dolnośląskiego?

 

chodzi o czat taka opcja na af zapraszam serdecznie.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Podjąłem się dość cieżkiej misji i licze na waszą pomoc. Jeden z naszych kolegów z AF zakupił sobie farmera ma teraz 800 mth, niestety tan ciągnik okazał się totalnym niewypałem. Jak nie skrzynia to łozyska jak nie łozyska to elektryka, i tak cąły czas coś. Farmer ten ciągle nam się żali na chacie i już nie mam siły tego słuchac dlatego postanowiłem rozpocząc zbiórke na nowego zetora moc 110 - 115 km. Ja dam 200 pln Jak 700 agrofotowiczów da po 200 to cel zostanie osiągnięty. ( farmera zawieziemy komisyjnie do fabryki i przekażemy dyrektorowi jako dowód jego niekompetencji)

Drugi wehikuł kupi i za rok znów bedziemy sie zrzucać, nic nie daje :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Ja dam 200 pln Jak 700 agrofotowiczów da po 200 to cel zostanie osiągnięty.

chociaz popieram ta akcje, nie wydaje mi sie, zeby byla realna do zrealizowania. znalezienie 70 osob bedzie sukcesem, a gdzie 700? nie dam bo nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj