KarolT25

Czy ktos gra w tenisa stołowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filip123    0

My w szkole mamy stol do ping-ponga i radze sobie jak narazie calkiem dobrze.Byly ostatnio zawody szkolne i zwyciezylem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w gimnazjum spodobało mi się i dostałem stół do tenisa z bratem, jak jest czas i chęć to potrenujemy najczęściej zimą na początku się rozegramy to później idzie nieźle, brat młodszy wygrywa to często mu odmawiam bo nie cierpię przegrywać najczęściej okolice 2pkt. W gimnazjum byłem 2.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram od podstawówki już w tej szkole jeździłem na zawody lecz bez żadnych osiągnięć,dopiero w szkole średniej było lepiej teraz gram rekreacyjnie,jedyne zawody w jakich teraz biorę udział to zawody drużyn OSP za niecały miesiąc będę brał właśnie udział w takich zawodach o puchar burmistrza Jarocina,zobaczymy,z jakim rezultatem przyjdzie mnie z nich wrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk141    0

Teraz gram amatorsko III liga. Przez kilka lat 1 w województwie i na ogólnopolskich byłem w 16;D stare dobre czasy;p Jest co wspćominać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka120    336

Oj grało się, grało. Od zawsze grałam w tenisa, teraz niestety nie ma czasu i nie ma gdzie :/ Osiągnięć jako takich nie mam, bo przestałam w Liceum (mój błąd), ale na obozie po kilku latach niegrania) zajęłam pierwsze miejsce w zawodach mieszanych (chłopcy i dziewczyny razem) :P Pokonałam dużo starszego chłopaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

I ja też w tenisa stołowego grywałem, nawet mam jeszcze w domu "Orkana" ;), ale teraz to już nie ma zbytnio z kim nawet pograć. A ostatnio na PS3 się nieźle zmachałem ale turniej ukończyłem cały :D. Niby nie to samo ale umęczyć się idzie więcej jak przy prawdziwym stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
todarek12    0

Super sport 😀 Fakt, że od czasów podstawówki zbyt dużo nie grałem (już 15 lat), ale i tak miło wspominam. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobrownia    0

Ja grywam rekreacyjnie, włączam to do mojego cardio. I muszę wam powiedzieć, że trochę kalorii spalam podczas takiej gry. Ale polecam również squasha, też czasami grywam i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj