Skocz do zawartości
tvt

T30 Wladimir

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Weź nie gadaj mi tego bo już ile razy to było ruszane :angry: Wogóle jeździłeś T25?? Ja oba jeździłem i T25 o wiele lepiej w polu idzie, dasz do c-330 za duże obciążenie i gaśnie, a rusek ciągnie i nie gaśnie...

Ale koniec OT w tym temacie ...

czarek6    1

o a ja myślałem ze to kaiki i tylko moja koncepcja żeby do t-25 dać napęd ciekawe jak to idzie i czy są w Polsce jeszcze do kupienia nowe władki :P

Wiadomość z agroFakt.pl

zdruj77    1

jak był na allegro to pisało że ma wspomaganie regulację kierownicy dwu stopniowe sprzęgło był sprowadzony z Niemiec wyglądał super

UrsusCzesio    304

Ma 2 jeden jest od sprzęgla jezdnego a drugi od sprzęgla WOM, przy nowym typie silnika i 2stopniowym sprzegle moze z prasa pracować, wciskasz pedał sprzegla jezdnego i ciągni staje a WOM pracuje

Waldekps2    2

W prasie to byś go zarżnoł od 10 do południa, to raczej z myślą o kosiarce jest zrobione przedewszystkim. Wydaje mi sie że on ma jakąś "przystawke" między silnikiem a sprzęgłem i że każdego władka by sie dało tak przerobic. Tylko że by sie pewnie nie opłacało.

UrsusCzesio    304

Jo zaraz zarżnoł, jak by tylko byla kostkujaca Sipma z-224 są też Welger, i inne wynalazki, jak ciapek moze i to i ivan pociagnie, mi by sie do snopowiązalki taki przydał z 2 stopniem sprzegła bo na 1 troche to uciążliwe było

bili    1

Witam mam na podwurku T30 władek z przodem codziennie jeżdze nim do lasu do roboty twarda bestja chętnie o nim opowiem i prześle fotki jeśli kogoś to jeszcze interesuje

bili    1
o a ja myślałem ze to kaiki i tylko moja koncepcja żeby do t-25 dać napęd ciekawe jak to idzie i czy są w Polsce jeszcze do kupienia nowe władki :)

pieknie to idze opowiesci ze t30 to tosamo co t25 tylko że z przodem to bajki duzo lepiej idzie,silnik mocniejszy o 4 konie, posiada dwa sprzęgła,wspomaganie na orbitrol, regulowaną kiekownice w dwóch płaszczyznach model który mam na podwurku niestety ma tylko jedne drzwi i wkurza mnie to troche

Piotruniu25    1059
Witam mam na podwurku T30 władek z przodem codziennie jeżdze nim do lasu do roboty twarda bestja chętnie o nim opowiem i prześle fotki jeśli kogoś to jeszcze interesuje

Dawaj foty.

bili    1

jutro zrobie fotki bo chwilowo niemam aparatu podaj swojego meila to ci przśle czy może na AF można gdzieś zamieszczać zdięcia niewiem bo dopiero zaczynam zabawe z AF prosze o podpowiedz

bartus16    8

mozna normalnie je wstwiac do galerii do dzialu ciagników i wstaw je do marki t -25 normalnie :) pozdro!!!!!!!!

LukaszRol    0

Tak wstaw te fotki bo jestem ciekawy jak ten władek wygląda.A tak to jest w polsce jakiś punkt sprzedaży nowych władków?

andbalt25    1

T30 to fajna maszyna, a moze ktos pokusil sie o dolozenie do zwyklego t25 przedniego napedu? Ciekawe czy mozna dokupic przedni most i dolozyc go do t25 i zrobic z niego t30. Prosze o rozwiniecie tematu. Pozdrawiam

PS. Mile widziane zdjecia :)

andbal2@o2.pl

UrsusCzesio    304

To zależy, jak masz stary typ T25, czyli do 91 roku to nie da rady, bo nie ma wyjścia w skrzyni, jeżeli masz nowy typ to powinny być wyjście do przedniego napędu na dole bo wtedy weszły do produkcji z przodem i robili raczej juz z gotowymi wyjściami, powinna być pokrywka

czarek6    1

o to moj odpada jest z 1977 roku i teraz mam problemy ze srzynia biegi mi wyskakuja i sie blokuja moze wiecie c jest naprawiałem wszystko a dzisiaj juz całego złorzyłem ciekawe czy sie nie zepsuje znowu bo nie bede miał czym obornika wozić

maxux8    0
Kiedyś był taki wystawiany na Allegro. Posiadam jego fotki i mogę wysłać na emaila.

ja też bym prosił o fotki

Piotruniu25    1059
o to moj odpada jest z 1977 roku i teraz mam problemy ze srzynia biegi mi wyskakuja i sie blokuja moze wiecie c jest naprawiałem wszystko a dzisiaj juz całego złorzyłem ciekawe czy sie nie zepsuje znowu bo nie bede miał czym obornika wozić

Pod podło po lewj stronie powinienieś nie takie małe cięgiełko pierwsze powinno być przykręcanie na klucz 12 a drugie zaspawanie muśisz zobaczyć czy spaw nie puścił albo śrubka się nie odkręciła.

czarek6    1

nie to była wina wadliwych trybów w skrzyni te nowe to chyba w wietnamie robione sa i musiałem stare załozyć narazie jest ok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...