Polecane posty

rafal13113    144

kolego powyżej halogeny wbudowane w dach mają regulację może zakres jej nie jest zbyt wielki ale wystarczający (porównywalny z lampami wbudowanymi w maskę)dachy które można kupić w zależności od producenta mają nieco zmienione kształty i wysokości, więc jest wybór, np dach naglaka jest zbliżony do wysokości oryginalnego ursusa, a co do oszczędności to fakt można trochę zaoszczędzić robiąc samemu ale czy warto?? gdyż ceny dachów kształtują się od 500- 850 zł bez nagrzewnicy, ale trzeba pamiętać że kupując blachę, materiał na obicie (bo chyba blachy w środku nie zostawisz) halogeny, panel na radio i włączniki, elektrody czy drut spawalniczy, farbę podkład+ kolor, tarcze do szlifierki TEŻ MUSISZ ZA TO ZAPŁACIĆ, więc fortuny nie zaoszczędzisz, a niech coś ci nie wyjdzie jak chciałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godlech912    1

Tutaj zadzwon:

 

Bartołdy k. Przasnysza 606350668

 

Tam mają full używanych dachów typu FINN!! Najładniejsze jakie chyba wydano w wersji eksportowej. Poza tym non stop ok. 50 uzywanych ursusow i zetorow na placu plus wszytkie czesci napedy przednie itp :blink:

 

Tutaj zadzwon:

 

Bartołdy k. Przasnysza 606350668

 

Tam mają full używanych dachów typu FINN!! Najładniejsze jakie chyba wydano w wersji eksportowej. Poza tym non stop ok. 50 uzywanych ursusow i zetorow na placu plus wszytkie czesci napedy przednie itp :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

może trochę nie na temat, ale miałbym prośbę, mógłby ktoś zrobić fotkę góry oryginalnego grubego dachu ursusa 914-1224, chodzi mi o to miejsce co jest półka na radio i nawiewy. Pozdrawiam ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin7795    0

Mam do was pytanie gdzie można kupić gruby dach i nową lub ściętą pod skosem maskę do ursusa 1014? jakby coś to piszcie. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emillo1212    16

Pewnie w jakimś sklepie rolniczym :)

Dlaczego założyłeś ten sam temat dwa razy?


Deutz is Power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma z Kożmina Wielkopolskiego NAGLAK robi kabiny i akcesoria w google wpisz naglak i ci pokaże kontakt tam kupisz dach co do maski szukaj w agromie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gloniatowski.pl robi maski z włókna szklanego, z tradycyjnym wyglądem lub nowej serii Ursusa a Naglak.pl grube dachy. Możesz poszukać u gości, którzy sprowadzają Ursusy z zagranicy. 3 Jest w okolicach Przasnysza, nie wiem czy wiesz, gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Fajnie wyglądałby z czerwonym dachem tym z drugiego linku, wiem bo sam mam taki dach, ale wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Witam. Mam też pytanie, może nie na temat dachu ale nie chciałem zaśmiecać forum. Na Przyszłą zimę planujemy remont 914, teoretycznie wszystko(silnik, skrzynia i wygląd również). Planujemy go trochę odmłodzić z wyglądu, zakupić mu maskę od tej nowszej serii ursusów, gruby dach. I tutaj nasuwa się moje pytanie, bo np. te nowe ursusa 1224 miały takie inne błotniki, jakby mniejsze od tych standardowych, zreszta tutaj dorzucam adres na którym są one widoczne : http://www.agroport.pl/showthread.php?tid=38 . Orientuje się ktoś gdzie takie można dostać? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam pytanie nie długo kupię ursusa 914 i do jesieni chciałbym zakupić gruby dach i tapicerkę na błotniki i mam do was pytanie czy kupując dach u np. Naglaka to muszę osobiście jechać po niego czy mogą go wysłać np. kurierem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Na pewno jest możliwość wysyłki tylko trochę będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
Napisano (edytowany)

Ale najlepiej zadzwoń, bo tak jak np kabiny to oni rozwożą, bo widziałem ostatnio busa załadowanego, to może akurat by jechali gdzieś w pobliżu Ciebie to by Ci podwieźli;)

@Grabcio ale mają te nowego typu? Bo różnią się od tych starszych że maja ten przód jakby krótki, a patrzyłem w internetowym grene i nie maja tego.

Edytowano przez Bartek72511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Bo w internetowym jest wstawione zdjęcie starego typu błotników, a można zauważyć, że nowy typ jest droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Jeszcze mam jedno pytanie, można gdzieś znaleźć do 914 dach wykonany z tworzywa? Szukając znalazłem jedynie metalowe( troche kanciaste), a np ładnie wyglada dach od naglaka ten najnowszy do 360. Można takie cos gdzieś zakupić do 914 czy to raczej tylko na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Jeszcze mam jedno pytanie, można gdzieś znaleźć do 914 dach wykonany z tworzywa? Szukając znalazłem jedynie metalowe( troche kanciaste), a np ładnie wyglada dach od naglaka ten najnowszy do 360. Można takie cos gdzieś zakupić do 914 czy to raczej tylko na zamówienie?

 

Sory że odgrzewam starego kotleta ale może ci się to na coś przyda:

 

http://www.gloniatowski.pl/

 

Wyroby z tworzywa na zamówienie też możliwe więc pewnie istniałaby możliwość zamówienia takowego dachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

A pasuje gruby dach z zetora 8011 do ursusa 912?? Domyślam się że pasuje bo to w zasadzie to samo ale może ktoś próbował już zakładać i wie na 100%


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Pasuje tylko po założeniu to obrzydliwie wygląda....Nowy do ursusa kosztuje coś chyba 600 zł.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dir
      witam czy sworzeń zabezpieczający zaczep ma wchodzić do skrzyni biegów?
    • Przez marcin1993
      Witam, mam taki problem w zetorze 12245 zwrotnica podczas skręcania przeskakuje i ma luz że całe kolo się chwieje, koledzy podpowiedzieć co mogło się stać są tam jakiejś tuleje albo łożyska, dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez bravo87
      Witam. nie znalazłem więc piszę. Mam prośbę do posiadaczy ursusów ciężkiej serii z oryginalnym grubym dachem (nie takim jak w zetorze), a mianowicie czy któryś z posiadaczy mógł by mi zwymiarować dach ?? mam możliwość zrobić a chciał bym aby wyglądał jak oryginalny. Nie piszcie że lepiej kupić gotowy bo słano wyglądają a teraz dać 1200 za dach to lekka przesada. 
    • Przez WojtekBuawski
      Witam, Jak i czym było by najlepiej obić cienki dach w c385?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj