Polecane posty

kamillo    0

Koledzy wiecie gdzie kupic bądź zamówić gruby dach z tapicerką w woj mazowieckim najlepiej tak okolice wysokiego bądz białystok taki jak np: produkuje firma naglak bo zamierzam zmienić w swoim ursusie a w tej firmie tylko odbiór osobisty , to nie widzi mi sie pół Polski jachać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to przecież u Naglaka wysyłają kurierem jak coś mniejszego albo oni mają transport. Zapytaj może jakiś znajomy kupuje kabinę to by ci od razu przywieźli z czyimś towarem.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1540

sory ze w tym temacie ale nie chcialem zasmiecac forum. gdzie mozna mozna kupic te blotniki do kol 38 cali takie podwyzszane, nowego typu?? chce wyremontowac mojego ursusa 902 i chcialbym zalozyc takie blotniki tylko nigdzie nie moge takich znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash    0

Do Henius91: powinieneś w każdym sklepie grene dostać. Oprócz tego w większości sklepów z częściami, tylko niekoniecznie muszą je cały czas mieć na składzie.


- O, przyjacielu nieuczony,/ Mój bliźni z tej czy innej ziemi!/ Wiedz, że na trwogę biją w dzwony/ Króle z pannami brzuchatemi;/ Wiedz, że to bujda, granda zwykła,/ Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",/ Że im gdzieś nafta z ziemi sikła/ I obrodziła dolarami;/ Że coś im w bankach nie sztymuje,/ Że gdzieś zwęszyli kasy pełne/ Lub upatrzyły tłuste szuje/ Cło jakieś grubsze na bawełnę./ Rżnij karabinem w bruk ulicy!/ Twoja jest krew, a ich jest nafta!/ I od stolicy do stolicy/ Zawołaj broniąc swej krwawicy:/ "Bujać - to my, panowie szlachta!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1540

wydaje mi sie ze w grene maja tylko starego typu no ale musialbym dokladnie zobczyc. a nie wiecie czy grene ma swoj transport?? bo u mnie jest agroma z czesciami z grene ale jak kupowalem blotniki do 1224 to nie mieli nowego typu i mowili ze w ogole nie beda mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

to tak im się chciało sprowadzić palanty z nich i tyle!!! u mnie jak nie mają jakiejś części na stanie to dzwonią do centrali lub do punktów pobliskich aby tylko sprzedać i zadowolić klienta. a tak apropo to dzwonił ktoś do naglaka jak u niego wygląda sprawa z transportem? w tamtym roku własnym transportem przywieźli mi dach do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich może wiecie gdzie można kupić możliwie tanio dach do ursusa typy 912,1204

proszę o pomoc

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi dach

już zamówiłem temat natomiast dalej kontynułuje poniewarz mój kolega poszukuje piast do obciążników na koła (chodzi o te środki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego @Krystianrolnik nie nabijaj postów, bo zauwazyłem ze w kilku tematach piszesz tylko dokładnie i popiersz swoich przedmówców a nic nie wnosisz do tematu, piszesz zeby kolega @Kombajnista2009 podzwonił po firmach i poszukał w necie, to chociaż bys mu dał z jeden namiar, bo necie jest wszystko, tylko trzba umiec znaleźć, a Ty tylko nabijac posty.

 

Tutaj jest cos gościu robi na zamówienie http://allegro.pl/item901034904_dach_c_385_914_drzwi_c_385_914_producent.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha na postach mi nie zależy sam wiem po sobie że taka sama wypowiedź kilku użytkowników bardziej utwierdza pytającego, ale nie jesteś zbytnio zaawansowanym użytkownikiem i masz prawo tego nie wiedzieć,koniec tematu. A tu parę stron:

http://www.naglak.pl/

http://www.roltech.eu/index.php?PHPSESSID=&akcja=02&grupa=010

http://kabiny-gola.pl/index.php

http://www.koja.com.pl/o_firmie.html

Tak na szybko to znalazłem te. Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości na temat rzekomego nabijania postów.

 

 

Pozdrawiam Krystianrolnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"ale nie jesteś zbytnio zaawansowanym użytkownikiem i masz prawo tego nie wiedzieć" to mnie najbardziej rozbawiło, że jesteś uzytkownikiem zaawansowanym to nie znaczy ze jestes mądrzejszy od innych, bo gdy bym niewiedział jak załozyc wyłącznik masy albo jaki olej wlac do szkrzyni :D , to też bym uzytkowniekiem zaawansowanym, ale nie od tego jest to forum zeby tytuły zbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 wyłącznik masy musi być założony dobrze w przeciwnym razie grozi to pożarem ciągnika jeśli dla ciebie spalenie się ciągnika to błahostka to już nie moja sprawa, dalej olej do skrzyni to dość kosztowna inwestycja i ma służyć na lata, więc nie rozumiem co widzisz w tym złego że chcę się doradzić bo już miałem parę niemiłych doświadczeń. I wcale sie uważam się za mądrzejszego od innych.

 

A więc skończmy tę dyskusję i nie zaśmiecajmy forum.

 

 

 

A i piesze się gdybym a nie ,,gdy bym,, i

nie wiedział a nie ,,niewiedział,, no ale to już inna historia.

 

 

 

Pozdrawiam Krystianrolnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tak jest kto pyta nie błądzi, lepiej przejdźmy do tematu, teraz to fajne te dachy robią tylko ze cena trochę wygórowana, prawie 1,2tys z całym wyposażeniem zawołali za dach do u3512 kabiny koja, nie taniej by wyszło samemu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jest kto pyta nie błądzi, lepiej przejdźmy do tematu, teraz to fajne te dachy robią tylko ze cena trochę wygórowana, prawie 1,2tys z całym wyposażeniem zawołali za dach do u3512 kabiny koja, nie taniej by wyszło samemu zrobić?

W sumie też o tym myśleliśmy ale do tego przydałby się migomat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Migomatem by się ładnie zespawało, na żniwa zrobiłem dach do kabiny bizona tylko ze bez spawania, nawet ładnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migomatem by się ładnie zespawało, na żniwa zrobiłem dach do kabiny bizona tylko ze bez spawania, nawet ładnie wyszło.

no trzeba mieć do tego warunki żeby coś działać no i trochę z tym zabawy

ale ciągnik ładniej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

@kombajnista - a nie masz jakiegoś dobrego spawacza w okolicy ? moim zdaniem najlepiej samemu , bo nawet jak kupisz to może okazać się ze sam byś lepiej go zrobił :D wiem po sobie bo nie raz jest tak , że kupuję nową częśc a jak ją dobrze obejże to póżniej jestem zły na siebie ze sam nie zrobiłem tylko wyłożyłem kasę na bubel :D

 

A i chodzi Ci o dach tgzw. płaski czy gruby ?

 

P.S. mam nadzieję , że moje sugestie i pytania nie zostaną uznane za nabijanie postów ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekPL    3

Również bym Ci radził zrobić dach samemu. Sam również robiłem i wyszło lepiej niż się spodziewałem. Najważniejsze moim zdaniem są wymiary ,a najbardziej wysokość (lepiej żeby był ciut za gruby niż za cienki) jeśli chcesz podam Ci wymiary jakie są u mnie.

 

Całkowicie nie podobają mi się te dach do kupienia , są za cienkie , halogeny przednie są wewnątrz ścianki wygląda to beznadziejnie i dodatkowo nie ma przez to regulacji ,a za prawie 800 zł zrobisz to samem i jeszcze Ci zostanie no i dodatkowo satysfakcja!


Moje zdjęcia nie są chronione prawem autorskim, więc rozpowszechniać można a nawet jest to wskazane.
Zapraszam wszystkich właścicieli lub fanów Ursusów 1614 do grona moich znajomych
http://www.youtube.com/user/TomekPli1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dir
      witam czy sworzeń zabezpieczający zaczep ma wchodzić do skrzyni biegów?
    • Przez marcin1993
      Witam, mam taki problem w zetorze 12245 zwrotnica podczas skręcania przeskakuje i ma luz że całe kolo się chwieje, koledzy podpowiedzieć co mogło się stać są tam jakiejś tuleje albo łożyska, dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez bravo87
      Witam. nie znalazłem więc piszę. Mam prośbę do posiadaczy ursusów ciężkiej serii z oryginalnym grubym dachem (nie takim jak w zetorze), a mianowicie czy któryś z posiadaczy mógł by mi zwymiarować dach ?? mam możliwość zrobić a chciał bym aby wyglądał jak oryginalny. Nie piszcie że lepiej kupić gotowy bo słano wyglądają a teraz dać 1200 za dach to lekka przesada. 
    • Przez WojtekBuawski
      Witam, Jak i czym było by najlepiej obić cienki dach w c385?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj