grzesiek0782

Koła do międzyrzędzi

Polecane posty

Szukam wąskich kół, mogą być używane. Najgorsze, że nie znam rozmiaru zalecanego przez producenta:/ jeśli macie namiary na takie koła to wrzućcie na forum.

brzozak2    239

podaj na jakich butach teraz porusza sie twoj ciagnik

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

MDSikor    6

A czy czasem nie masz z tyłu 480/70/R34?

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

arturs860    0

mialem podobny problem w df. mozesz sobie sam dobrac rozmiary kół, istotny jest stosunek obwodów toczenia przodu do tyłu. tutaj znajdziesz obwody toczenia dla róznych opon http://otr.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=25&id=105&Itemid=137&limit=50&limitstart=50. ja mialem z przodu 16,9 r 24 i tyłu 16,9 r 38. chcialem miec 9,5 to mi wyszło ze potrzebuje 9,5 r 36 i 9,5 r 48. kupoilem juz sobie taki zestaw a teraz jestem w trakcie przerabianie felg.

Scarface    2

Witam

Wiecie gdzie można kupić wąskie koła do c 360 3p w województwie mazowieckim ?

Pozdrawiam

Mariusz

PALAX    31

Witam

Czy ktoś może mi podać jakie rozmiary kół do międzyrzędzi będą pasowały do mego ciągnika Fendt Favorit 716 , jest na oponach

przód 540/65R28

tył 650/65R38   

Z góry dziękuję za sugestie , a może ktoś ma namiary na pasujące koła do mego ciągnika .

Edytowano przez PALAX

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

PALAX    31

Chyba trochę za wąska kombinacja zważywszy na masę ciągnika

6200 + 3500 kg siewnik z nawozem + balast z przodu 870 kg .

Znalazłem na necie taką kombinacje

380/85 R30

380/90 R46

Jednak z obliczeń wychodzi że przednie są trochę za małe

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Arek    204

Na przodzie powinno być 32".

Ale do takiego ciągnika to bym szukał 38 i 54" np 320/95r38 i 320/90r54

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sivvy08
      Witam wszystkich 
      Deutz-fahr agroplus ecoline 315 trapi go problem błędu M13 jak zimny wszystko jest dobrze jak tylko złapie temperaturę to mruga kontrolka mem zapala się czerwony stop obroty max 1600 i swieci błąd M13 jak zgaszę i zapale błąd znika wszystko wraca do normy i losowo dwie godziny dziala albo co minute wywala błąd ponoć jest to wina cewki elektrochydraulicznej podmieniłem z innego i jest to samo podmieniłem czujnik obrotu wału jest to samo podmieniłem potencjometr recznego gazu zrobiłem kalibrację nic to nie zmieniło 
      Obroty silnika prędkość jazdy obroty wom wszystko jest dobrze nie kopci ładnie odpala czujnik siedzenia recznego sprzęgła wszystko działa dobrze temperaturę pokazuje 
      Jak spotkał się ktoś z takim błędem proszę o pomoc bo nic nie da się zrobić jak to wyskakuje
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną
    • Przez rafal3514
      Co myślicie o nowych ciągnikach:

df agrofarm
      same eksploler3
      lamborghini r3evo

Który jest najlepszy?
      Czy to jest to samo?
      Czy kosztują tyle samo?
    • Przez Byniu1234
      Witam proszę o wypowiedzenie się użytkowników w/w traktorka, awaryjnosć ,koszty napraw itp. 
    • Przez Nismo
      Witam jestem posiadaczem DXa 3.70 od kilku lat. W ostatnim czasie bardzo pogorszyło się urzytkowanie skrzyni biegów.
      A dokładnie to problem tkwi w tym że nie wchodzą biegi płynnie jak kiedyś. Najgorzej jest z drążkiem od biegów R M L H (bardziej używany od drążka 1234 ). W ostatnim czasie naprawiłem drążki od biegów. Kulki w nich były pościerane, ale nie pomógł zabieg. Coś by mogła być przyczyną? Synchronizatory?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj