Zaloguj się, aby obserwować  
Wojtks

Posazkukuje zaczepu DF DX110

Polecane posty

Wojtks    0

witam poszukuje zaczepu górnego do DF DX110 może ktoś posiada i może sprzedać szukam na allegro ale nikt nie sprzedaje

Wiadomość z agroFakt.pl

Mariuszczs    23

a jak z adaptacją zaczepu od Stara, albo Liaza ? Mam do sprzedania własnie taki - automatycznie zamyka się po oderzeniu w bolec. Cenię go sobie 180 zł ( żeby nie było że ździeram bo sa od 250 do powyżej 500 zł przewaznie ) + koszt wysyłki. Zaczep tan ma poduchy gumowe żeby nie przenpost-17788-126468735304_thumb.jpgosiły się stuki, ale można je oczywiście wywalić.

Wojtks    0

ten zaczep morze być z tymi blachami będę miał mniej do dospawania

czyli 240 zł by kosztował z przesyłką dobrze by było jak wysłałby pan go za pobraniem

emillo1212    15

Witam. Poszukuję dolnego zaczepu do Deutz DX120, czekam na odpowiedzi.

Deutz is Power!

emillo1212    15
Napisano (edytowany)

Pytałem nic nie mają.

Edytowano przez emillo1212

Deutz is Power!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez badboy27
      Witam. Mam w domu ciągnik deutz k 90 z 2006 roku na próbie przed zakupem i zauważyłem że półbiegi M i H działają dobrze ale po zmianie z M na L nie ma różnicy w prędkości tylko szarpie , zwalnia tak jakby sie ślizgał. Dzwoniłem do sprzedawcy mówił że cewka od półbiegu ale sam niewiem. Może ktoś miał podobne objawy

• Przez Rafal1807
      Witam, 
      Bardzo proszę o pomoc , rozleciał się mi koło stożkowe mechanizmu różnicowego mostu tylnego i nigdzie nie mogę tego dokupić . Jeśli ktoś może to niech podrzuci info gdzie można to dostać i ewentualnie instrukcje napraw do tych ciągników .  Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję. 
    • Przez arkady12
      Lamborgini dt 956 silnik chłodzony cieczą faluje na niskich obrotach przedział 800 - 1200
      1 co zrobić żeby to wyeliminować. Dodatkowo przy podnoszeniu czegoś na tuzie lub używaniu hydrauliki przygasa tak samo gdy się ruszaniu trzeba dodawać gazu. 
      2 za co odpowiada ta zielona dźwignia od podnosnika bo nie reaguje chyba że ktoś ma jakąś instrukcje gdzie jest opisane działanie podnosnika 
      3 czy można jakoś dołożyć 3 sekcje do hydrauliki żeby był zatrzask jak tak to gdzie podpiac są 2 wolne miejsca w panelu na dzwignie 

• Przez Grzesiek11
      Witam wszystkich.
      Mam zamiar kupić agrofarma 85, czy ktoś może mi coś o nim napisać? Jak ze spalaniem, jaką ma moc (do czego porównywalną), ile miejsca w kabinie, jak widoczność?
      Czekam na te i inne informacje, z góry dzięki wszystkim.
    • Przez rafal3514
      Co myślicie o nowych ciągnikach:

df agrofarm
      same eksploler3
      lamborghini r3evo

Który jest najlepszy?
      Czy to jest to samo?
      Czy kosztują tyle samo?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj