rosolinnio

Pilne problem z odpaleniem!!!

Polecane posty

rosolinnio    38

Witam wszystkich otuż mam problem dzisiaj w nocy było -25 stopni u mnie i rano nie moge odpalic jak dotad dobrze palił nawet w najwieksze mrozy. To jest silnik perkins 6 garów silnik kreci cały czas ale czegos mu brakuje i nie chce zapalic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolinnio    38

no jak nam mówili to paliwo jest niby do -30 stopni wszystko inne odpaliło bez problemu tylko jeden naj wazniejszy nie chce zapalic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyDD    0

grzałkę w bloku masz? na płynie ciągnik? ja bym jeszcze spróbował płyn spuścić do bańki, i zalać normalnie gorącą wodą aż ciepła poleci z bloku, powinno pomóc. Warto by tez zalać potem ciepły płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolinnio    38

silnik jest wyposażony w podgrzewanie ogólnie cały silnik ma ok 50 stopni bo tak go rozgrzało urzadzenie tak silnik zalany płynem i nie ma kranika zeby zlac płyn niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Weź suszarkę od włosów i dmuchaj mu do kolektora ssacego to ciepłe powietrze i próbuj odpalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz328    2

Jeszcze możesz spróbować polać kipiącą wodą po filtrach paliwowych zęby się ogrzały. Mogła się tam wytrącić parafina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

albo chociaż jakąś farelkę na filtry paliwa i pompę paliwową, i podładuj akumulator najlepiej spróbuj odpalić na podłączonym prostowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolinnio    38

prubowałem juz chyba wszystkiego akumlatory nawet mam nowe załozone ale to nic nie daje cały czas słabo jakos kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Najlepiej zobacz czy w ogóle podaje Ci paliwo na wtryski, wystarczy poluzować na rurce przy wtryskiwaczu. Podepnij się kablami pod drugi ciągnik albo innego sprzęta to wzmocnisz moc rozruchową akumulatora. Ale na początek proponuje wymienić filtry paliwa, jeśli są wkłady to odkręć i zobacz co jest w środku, Może kasza a nie ropa :D


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolinnio    38

paliwo daje na wtryski było sprawdzane filtry sa całe niestety wiec musiał bym kupoic nowe i do wszystkich swoich maszyn leje to samo paliwo a inne odpaliły tylko nie ten i tu sie dziwie własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Materiały w niskich temperaturach kurczą się, możliwe że podczas regeneracji został ustawiony za mały luz na szczotkach i teraz się on zwiększył, co spowodowało, że zbyt małe jest natężenia pola magnetycznego.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

w tamtą zime mój kolega miał podobny przypadek , odkręcił filtry a tam ... , na stacji mówili że do -30 a drugi ciągnik zalał paliwem z innej stacji i trykał bez problemy najlepiej zrób tak jak mówi @franky69


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolinnio    38

no możliwe ze filtry nie zaprzeczę ale niestety musiał bym jechać kupić nowe bo to nie sa wkłady a sklep już zamknięty jest jak dzisiaj nie odpalę to jutro pojadę po filtry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomCase    1

Wylej wszystkie paliwo z filtrow, wez troche paliwa zagrzej postaw na piec zeby bylo dosc mocno cieple i wlej je do kubka w ktorym sa filtry i sproboj odpalic. jesli slab bedzie krecil to ssproboj go rozciagnac. Cieple paliwo powinno pomuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Wczoraj mój tata ranknkiem odpalał tranista 2.5d przy -20. Też nie odpalał odrazu, dopiero po 2h i z silnika ciekła woda :D Paliwo ze staciji BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

panowie to nie paliwo i filtry nasz mf ten nie odpali :D kreci kreci i nic ma tam tą swiece płomieniowa ale nic , jako ciekawostkę powiem ze nawet u nas jeden gościu ma df agrotrona 130 to też nic kreci kreci i nic a dzień przed normalnie go odpalił przechodził i nie odpali :D


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Załóż nowe filtry albo w ogóle ja wyrzuć i wtedy zobacz czy zapali. Albo dolej z 5 litrów benzyny na 50 litrów ropy. wczoraj dolałem do zetora i dzisiaj odpalił odrazu. U mnie niby paliwo miało być -35 a ledwo do domu dojechałem jak było -22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Daj mu pod nos samostartu,a przed nim dwa czajniki gorącej wody, powoli wylej na filtry paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolinnio    38

jestem na 90 procent pewny ze to flity bo odkręciłem odpowietrznik na tuz za filtrem i pompując ręczna pompka nic nie leciało złapało parafiny na filtrze jutro poleje po nich woda lub kupie nowe i będzie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

parafina sama sie rozpuści?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj