Skocz do zawartości
samesilver

czym zwozicie kiszonke z kukurydzy na kopiec

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kopiec
kalus77    22

ja w tym roku miałem przyczepę 10t +jd i przyczepę 8t+pronar a inne ciągniczki ciągaly rozrzutniki 3.5t i przyczepy po 4t

kevin25    158

ja worze kukurydze przyczepa 8t i 4,5 z obie z potrójnymi burtami i trzema rozrzutnikami jednoosiowymi z nadstawkami.

Przyczepę 8t ciąga Renault 110kM, przyczepę 4,5 ciąga mtz belarus 82 a rozrzutniki to jak przypadnie dwie C-360 i jedna C-330. a ujerzdzanie to koparko spycharka New Holland i FENDT favorit ls 611 turbomaticke 110kM + turbo

Wiadomość z agroFakt.pl

ja mam do dyspozycji w czasie kuk. detuza z 2 autosankami z 1.5m bokami(trzeba rozchaczać i pojedyńczo wjeżdzać do silosu) a reszta to norna 3 "wysokie" rozrzutniki 4.5t i jeden "wysoki" 6t-wszystkie z szybkim posówem.w przyszlości planuje 3 hl-"ki" do detuza tak żeby calkiem przeżucić się na przyczepu i jeszcze będą braki w transporcie. :o

bodzio1108    79

U mnie w tym roku woził: D-47A(nadstawki 50cm,kiper na bok)+mf255, D-47A(nadstawki 80cm, kiper na tył)+Same Roller 70KM, przyczepa 4t(nadstawki jakieś 60-70cm,kiper na bok)+Zetor 5211, rozrzutnik 3,5t(nadstawki jakieś 70cm)+c-360. Kosił Class Jaguar 695mega.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się