Skocz do zawartości
samesilver

czym zwozicie kiszonke z kukurydzy na kopiec

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kopiec
gosysko    0

Ja zwoże jednym autosanem 4,5t + metrowe nadstawkami i rozrzutnikiem 4,5t także z metrowymi nadstawkami.

lukasz15    2

Ja zwoże przyczepą 3 tonawą (na kaczkach) i z oburtowaniem. Tylko trzeba uważać bo jest wąska na osi i jak krzywo wiedziesz to może się przewrócić. :(

Wiadomość z agroFakt.pl

MACGYVER    0

Ja mam 3 rorzutniki T-088 przerobione do wożeni kuku. Nie ma z tyłu przetrząsacza tylko są burty zrobione

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja kukurydzę zwożę przyczepa samozbierającą Deutz-Fahr K-550 oraz dwoma wyrotkami Pom-Złotoryj i Autosan o ładowności 4,5 t. z założonymi burtami.

nasil90    94

u nas jest przyczepa snok 4 t + zastawki rozrzutnik 3 t + zastawka równo z tą siatką z przodu bez adaptera

tomek13    0

U mnie jak zwozimy to zawsze sąsiedzi pomagają , czterema rozrzutnikami z wysokimi bortami wozimy

zetor165    0

Rolnicy w naszej wiosce nawzajem sobie pomagają przy zwożeniu kukurydzy a u nas przeważnie pracuje nasza przyczepa czeska(9 ton), rozrzutnik od sąsiada dwuosiowy z nadstawkami do kukurydzy, Hl-ka 10 tonowa od innego sąsiada no i jeżeli jest konieczność to jeszcze Autosanka 6 tonowa z nadstawkami.

A ja zwożę D-F F390 6t + 7211 (ma co robić) i do tego dwóch sąsiadów jeden Claasa 330s+ D-F 90 konny, i mengelka turbo czy coś takiego chyba 6t+ MF ponad 90 koni

jankris    10

Ja zwoże przyczepą zbirającą Deutz Fahr 6.37 - 33 m3 i wywrotką niemiecką 20 m3 ( burty 2m).

Jak blisko to prawie nie gaszę Jaguara, jak dalej to rolnik podjeżdża jeszcze czym ma. Zamierzm kupić objętościówkę Fliegla lub Kaweco ze 30m3. ;)

Lukas85    11

Ja zwoże polskim rozrzutnikiem, z nadstawkami na burtach + deska o wysokosci ok 50cm z jednej strony zeby sie nie wysypywało

Pronio82SA    1

MI taki facet przyjeżdza ciąc kuku T-088 i D47 i kosi sieczkarnio forszaj A ot tego roku sam sobie bede cioł 2 rzędowko i zwoził D47 i Rorzutnikiem 3,5T ;)

arassso    3

do mnie przyjezdza new hollandem bodajze 2025 i wozimy d47 w podwujnych d50 w bórtach 80 cm ruska 4,5 tonówka w podwujnych i dwie 3,5 tonówki jedna w podwójnych druga przód tył i jeden bok podwójny no i tym z odległości 1 kilometra tylko ze przejazd po polnej drodze wyrabiamy sie na styk a na kopcu ciagnik z turem na kopiec wjezdzamy z początku potem pod kopcem kiper i ognia po nastepnykurs towaru a turem wpycha i ugniata. czasami jak juz jezdzimy ile sie da to nie daje rady na kopcu wpychać trzeba czekać ale jakoc daje rade w wiekszości

valtran111    0

my wozimy dwiema d47 z ponad metrowymi nadstawkami dwoma rozrzutnikami 3,5t tez ponad metrowymi nadstawkami, a kosil nam facet nengele z przegalin(moze ktos zna ta wies)

darek16    3

ostatnio widziałem jak kole jechał po drodze z rorzutnikiem nie wiem jak on tym rorzutnikiem kuku woził wyglądał jak by miał się rozpaść za raz ten rorzutnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się