Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Czeladnik

Za co cenicie ulubioną markę samochodu?

Polecane posty

Czeladnik    0

Zgodzę się, większa moc liczy się do bezpieczeństwa biernego, szczególnie że na polskich drogach wykonuje się tyle wyprzedzań. Ja nie oddał bym żadnego ze swoich 140 koni a nawet chciałbym mieć 61więcej(TypeR) o ile chodziłyby na czczo :(

UrsusCzesio    303

A ja nie mam ulubionej marki ale bardzi mi sie marzy Mercedes Vito z silnikiem 2.3. Baardzo pojemny no i dużą rodzine można zrobić i upchać wszystkich :( Ale te 15 patoli trzeba wydać za tego z końcówki lat 90 z prostokątnymi lampami jeszcze. Miałem okazje jeździc takim ładne wydarcie ma na pusto. i jakos od tamtego momentu bardzo mnie korci kupno takiego w gosp taki samochód bdb sie sprawdzi.

b0gdan    85

Zgodzę się, większa moc liczy się do bezpieczeństwa biernego, szczególnie że na polskich drogach wykonuje się tyle wyprzedzań. Ja nie oddał bym żadnego ze swoich 140 koni a nawet chciałbym mieć 61więcej(TypeR) o ile chodziłyby na czczo :P

no akurat moc, to bezpieczeństwo czynne ... :(

zenas    6
:( koledzy nie podniecajcie się"prędkość zabija"kto szybko jeździ tego za trzy dni wolno niosą :P

rafff24    26

Citroen Xantia 1.9 TD

komfort nieziemski, mało pali, i za położenie do przeszkód terenowych (40 parę cm prześwitu), i ogólnie stały prześwit fajna sprawa :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować