Polecane posty

Adik_ziel    3

Myślę, że 165cm była by idealna ;] Z042

 

U nas znajomy z 10lat kosi taką, ciapek idealnie do niej pasuje ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0    33

przepraszam za błąd w temacie

 

MOD: Opcja Edytowania nazwy tematu, służy do poprawek.

Edytowano przez wsk125ccm
Cyt. poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ale po co spamujecie.... ile masz kasy na kosiarkę ?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0    33

Pytam bo mam jeszcze konną kosiarkę i w każdej chwili może się zepsuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas w c330 chodzi kosiarka famarolu 1.65m. Dla c330m tez może być ok. ;)

Tylko powiedz ile chcesz na nią wydać??


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekK    0

panowie wy chyba sobie zartujecie ze do 330 1.85 kosiarke to ona z miejsca nie ruszy w lepszej trawie. tzn ruszy ale co to za koszenie. ja swoja 330 troche kosiłem kosiarka 1.65 w takiej trwie ze sie kładła to musiałem na 3 polowej jezdzic. pózniej sie wkurzyłem i podpiełem 360 3p to juz inaczej robota szła. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1,85 ;):);) smich na sali

Ja mam 1,65 i w większej trawie zasuwam na 3 i ją porządnie czuje. :)

A katalogowo to jest 1,35 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas tez jak wielka trawa to sie jezdzi na 3 polowej ;) wiem ze 135cm jest katalogowo do c330 a 165 do c360 ale i trzydziestka pociagnie 165cm i szescdzisiatka 185cm ale do c330 to bujda ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kosić ciapem na 3??? Ja ciołem na 5 i szedł dobrze tylko tur podskakiwał ;) Kosiarka 1.65 jest akurat. 1,35 to chyba do jakiegoś ogrodowego ciągnika jest.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

1,65 Do ciapka jeżeli motylkowe lub słabe łaki. Da rade ale polecał bym raczej 1,35 bo 1,65 to c 360 w tegiej trawie ma co robić i trzeba 2 jezdzic natomiast w lucernie czy koniczynie można spokojnie pracowac na 4 biegu. Owszem da rade z kosiarka 1,65 ale w podstarzałej i wyrośnietej trawie jaka teraz kosimy to jest troche za dużo jak na 30 koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek330    0

Równiez polecam 1,65 sam mam taką i ciapek daje rade na 4,chyba że trawa jest równa z maską to trzeba 3 szukać ;) Odnośnie 1,85 to mój sąsiad ma taką i kosi już z 15 lat 330m więc da rade ;) . Ale to jest nie robota bo rzadko kiedy da się ujechać na 4 i jeszcze z podniesieniem i transportem jest problem bo waży coś koło 450kg :) .


Ursus jest bogiem, orka nałogiem, ropa podstawą, a żniwa zabawą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloss    0

moim zdaniem najlepsza będzie 1.35m bo i w większej trawie będziesz mógł kosić, a jak będzie niewysoka trawa to nawet na 5-tce będziesz popierniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolton13    0

moim zdaniem 1.65 będzie optymalna, bo jak większa to cięższa... może ci trochę przód podrywać. Kosilem 2.10 smaszem ze spulchaniaczem MTZetem i jak jej nie skladalem to bylo lekko na przodzie xD.1.65 bedzie git majonez ;]jesli chcesz mniejsza to nie bedzie juz tej wydajnosci i bedzie rope kotlowal na pusto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

koledzy ja mam 1,65m i kosze C330 już ponad 20lat, 3 kosiłem jedynie jak trochę wody na łące było w mokre lata i woda trzymała a tak cały czas na 4 nigdy nie miałem z nią problemu na początku gdy ojciec ją kupił jeździł nawet 30tką po zarobkach. Raz kosiłem moim C330 kosiarką 1,35m i w wkurzał mnie fakt że muszę po pokosach jeździć. Naprawdę nie zastanawiaj się tylko 1,65m z doświadczenia polecam. Jaki areał rocznie byś nią kosił i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojack1014    0

raczej weź 1,35m to wtedy mniej Ursus dostanie po garach niż w 1,65

mój dziadko ma 1,35 i do papajka i pracuje elegancko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez Nieznany1235
      Jak nazywają się te dwa wałki idą do napedzania linki obrotów. I gdzie mogę je znaleźć proszę o link do sklepu. 

    • Przez Fujitsu
      Sprzedam ramę Ursusa 385 razem z dokumentami dowód rejestracyjny tablica biała. OC cena 2500
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj