rzeznik13

Farmer F-7258 TE-Opinie

Polecane posty

farmer25    1

Zgadza się posiadam taki ciągnik od miesiąca i jak na razie dobrze jest ,chociaż jeszcze wiele nie pracował ,największa jego praca to było ładowanie obornika.Odpala za pierwszym razem nawet w duże mrozy,kabina jest dobrze wyciszona i radia spokojnie można słuchać.Dużo powiedzieć ci nie mogę gdyż zimą niema takich wielkich prac,a po drugie jeszcze go na maxa nie przetestowaliśmy gdyż jeszcze go docieramy.Na twoje 16 ha spokojnie powinien wystarczyć.W razie jakichś pytań chętnie odpowiem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszczel    0

witam wszystkich użytkowników farmerów !!!!!!mam kilka pytań na temat co one są tak naprawdę warte bo spotkałem mnóstwo pozytywnych jak i negatywnych opisów ....szukam szczerych odpowiedzi od użytkowników .jak spalanie i jak sią zachowuje podczas pracy z turem ???słyszałem że przody w nich lecą i że rewers stwarza problemy ????proszę o kontakt mejlowy piszczel27@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundziel    0

czy ktoś go posiada czy to dobry ciągnik jako główny na 16 ha

 

Wg. mnie na 16 ha może być trochę za duży, ale w przypadku wystąpienia potrzeby ciężkich prac to jest odpowiedni. Jeden z moich znajomych ma ten ciągnik i daje radę śmiało - pracując w lesie:D Ma go od 4 miesięcy, coś ok 800 mth i szczerze nie miał żadnych problemów. Te farmery z JD na prawdę dają radę. A jeśli ten będzie za duży to mają chyba w ofercie jeszcze mniejsze silniki 66 km i 61 także rozejrzyj się bo z doświadczenia wiem, że dają radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

odświeżam temat: może przybył jakiś użytkownik tego modelu.

 

Sam jestem zainteresowany tym modelem F4-7258 (66KM) i chciałbym poznać wszsytkie opinie na temat tego ciągnika. I jak się sprawuje z ładowaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

mój znajomek ma farmera i twierdzi że to złom.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

a co to w ogóle jest farmer?? bo nie kojaże...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Bez urazy dla posiadaczy ale z tego co na nich pojezdzilem to dla mnie stary MTZ lepszy jest, no i ta cena mnie rozbroila 110 tys z turem <wow> za małego złoma;/ nigdy.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Kolego jeśli chodzi o cenę to w pełni się z Tobą zgadzam - popłynęli chłopaki z Sokółki... Natomiast nie zgodzę się z Tobą nawet w najmniejszym stopniu, że MTZ jest lepszy pod względem komfortu(bo rozumiem, że o to Ci chodzi) - chyba jednak nie jeździłeś Farmerem. Poza tym nie bardzo kumam "za małego złoma"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

No ile on ma 67km?? bodajrze ja mieszkam 8km od Sokółki wiec wiesz nie mam problemu kolega mial na testach tego jeszcze mniejszego no i tego 82km na JD to dla mnie brak rewelacji, a kasa konkretna, natomiast nie chodizlo mi o komfort tylko o jakos podzespołow (składa) no i sposób jego składania dla mnie to porażka ale zreszta to tylko moja opinia, zapraszam do odwiedzenia FARMERA i obejrzenia produkcji tylko tyle.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram @kobra89 każdy kto wybrałby się fabryki Farmera nie kupiłby tego czegoś.

@garek to i tak dobre zdanie o Farmerze, ja twierdze, iż on nawet na miano złoma nie zasługuje, bo tam tyle metali nie ma...


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Oby każdy złom pracował tak jak mój Farmer to będzie dobrze i będę go polecał... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Popieram @kobra89 każdy kto wybrałby się fabryki Farmera nie kupiłby tego czegoś.

@garek to i tak dobre zdanie o Farmerze, ja twierdze, iż on nawet na miano złoma nie zasługuje, bo tam tyle metali nie ma...

pisałem o tobie


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

cena jest wysoka ale juz poniżej 100tys zł nie kupisz a jak tak to jakie? oraz za ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

No ile on ma 67km?? bodajrze ja mieszkam 8km od Sokółki wiec wiesz nie mam problemu kolega mial na testach tego jeszcze mniejszego no i tego 82km na JD to dla mnie brak rewelacji, a kasa konkretna, natomiast nie chodizlo mi o komfort tylko o jakos podzespołow (składa) no i sposób jego składania dla mnie to porażka ale zreszta to tylko moja opinia, zapraszam do odwiedzenia FARMERA i obejrzenia produkcji tylko tyle.

 

kto był w fabryce New holanda w turcji ????? pol mota w turcji itd itd....turcy mniej zarabiaja u nich jeszcze dawny prl a nie wspomne o chinach , jak u nas wroci komuna to może ursusa zrobia za pol ceny a my bedziemy papier toaletowy jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

Posiadam Farmerka F7258 TE zakupiłem niedawno narazie ma przepracowane 50 mhg narazie na niego nie narzekam puki co pracuje bezawaryjnie komfort jazdy dobry wykonanie według mnie dużo lepsze niż w ursusach


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

do Janek102 to co ma się zmienić dokładnie , jakie modele i kiedy już w tym roku na Bednarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

Maja zmienić sie kolory wewnatrz i rodzaj materiału wykonania, a ten ponad 100km to tez ma juz inaczej wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

Do Janek102 a wiesz czy bedą ciagniki o mocy 130km,150km,180km a nawet 200kM bo coś Firma Farmer Odrzymała z UE projekt pod tytułem ,,Poszerzenie oferty produktowej firmy Farmer'' czy coś podobnie to chyba bedą takie modele Farmer juz były jako prototyp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

Jak mi wiadomo to póki co tylko ciągniki 97 km, 112 km, 120 km, a czy wyższe moce to raczej nie od ręki bo chyba trwa to zanim stworzy się i zatwierdzi projekty, a nie wspominać o badaniach i testach. A kasa tak jak na stronie pisze dostali na rozwój badawczy i rozbudowę, czas najwyższy , wszystkie stare panstwa unii dawno kase zgarneły i teraz śmietankę spijają. A polskie to narazie mleko tylko zostaje bo ciagniki wszystkie raczej juz zachodnie albo azjatyckie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj