Grzesiek84

kto odczuł trzęsienie w łódzkim

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzesiek84    30

Witam nie wiem za bardzo w którym miejscu dać ten temat więc jak coś proszę o przeniesienie. Kto z forum odczuł trzęsienie jakie było dziś rano w woj. łódzkim ? Ja mieszkam 3 km od Pajęczna i 5.03 obudził mnie hałas wstrząsu i otwierających się szafek, no i ruszające się łóżko. W pierwszej chwili myślałem że albo dach mi zerwało albo piec CO wybuchł. topnięcie było konkretne. Już w żniwa w okolicach chabielic kombajniści na pola nie chcieli wjeżdżać bo ziemia się uniosła. Piszcie kto co odczuł i wasze opinie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie studiuje i mieszkam w łodzi i tutaj nic takiego nie wystapiło albo tak twardo spałem że mnie nie obudziło. A co do tego trzęsienia ziemi geolodzy twierdzą że może to byc spowodowane wydobyciem wegla brunatnego z kopalni.


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

do łodzi to nie doszło z tego co wiem to nawet w samym bełchatowie było prawie że nie odczuwalne to poszło w druga stronę odkrywki czyli pajęczno, działoszyn itp. Owszem może i ma na pewno pracuje m.in. na kopalni widzę co tam jest. góra po jednej stronie drogi a po drugiej już dół wybrany na ponad 100m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qbszon    0

Trzęsienie było odczuwalne w powiecie Pajęczańskim. Mój znajomy mieszka w Działoszynie i też mówił że koło godziny 5 się obudził, bo wszystko u niego w domu się trzęsło. Trzęsienie było spowodowane wydobyciem węgla w kopalni Bełchatów.


John Deere 4240 i ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

W telewizorni mówili że epicentrum było na głębokości 40 km to jakim cudem ma to trzęsienie coś wspólnego z wydobyciem węgla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

Epicentrum było na głębokości 4 km. Ale jak najprawdopodobniej wynika że przez kopalnie się stało tak jak mówią w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

takim że wybierz tyle ton ziemi co wybrane jest tam usyp w drugim miejscu i masz już ruchy i to spore. to tak jakbys do c330 zapioł agregat 4m a do ciągnika 200 konnego 1,8m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskier    0

Ja też odczułem trzęsienie ziemi.Ja momentalnie się obudziłem co się dzieje?.Powstał duży huk, szafki się pootwierały.Chwilę po wstrząsie psy zaczęły szczekać, światła w domach pozapalały się.

Ale to nie moje pierwsze trzęsieni. Kiedyś jak byłem mały było to samo tylko z tą różnicą ze w dzień. Swoją drogą ciekawe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@samex69 przeczytaj to

http://www.sfora.pl/Ziemia-zatrzesla-sie-w-okolicach-Belchatowa-a16272

. A @nhcr samex miał racje trzęsienie bylo nie na 4 tylko około 60 km


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

nie można odczytać

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@przemal w sumie nie wiedziałem jak to się robi ale udało się, zaznaczyłem na niebiesko i wcisnąłem prawy przycisk i enter i poszło ale nie wiem czy to dobry sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzuć do przegladarki i otwiera mi bynajmniej


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

widzę że ogólnie mało osób to odczuło z AF. Z tego co jeszcze wiem to oprócz wydobycia bardzo dużej ilości ziemi wpływ ma jeszcze wydobycie bardzo dużej ilości wody pomp jest naprawdę dużo i to na różnej głębokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj