Zaloguj się, aby obserwować  
najmon

Instalacja gazowa w C-360

Polecane posty

antonio86    39

Zdjęcia już dawno dodane ale admin się nie spieszy :rolleyes:

A może komuś na meila podeśle kto wystawi na fotosiku i poda link?

pisać na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Administrator ma 24h na dodanie fotki. :rolleyes:

 

Rozwiązanie ciekawe, ale czy ktoś to hamował silnik? Jeżeli nie, to nie piszcie, że ma mniej/więcej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

co do tej instalacji nie jestem za bardzo przekonany co ono właściwie daje moc czy o spalanie niższe a poza tym ciekawy stożek pewnie tez daje moc :rolleyes: a dzięki za foty bo pierwszy raz widzę taką konstrukcję :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja o tym w top agrar czytalem dokladnie w 330 byl gaz z butli 11kg ale o ropie nie bylo mowy i poza tym DIESEL NA GAZ :rolleyes: w jakimś kabarecie to slyszalem

A co widzisz dziwnego w dieslu na gaz? Mój ojciec przerabiał samochody na gaz i parę diesli tez przerobił. Kiedyś z ciekawości się spytałem czy do C-360 by się dało to mówił ze nie ma pomysłu jakby to mogło wyglądać ale sam dodał ze wszystko jest możliwe. To było dobre parę lat temu i widocznie przez te parę lat ktoś znalazł na to patent.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Ciagnik do pewnych obrotów pracuje na ON a potem przełacza sie na gaz(przy wysokich obrotach pracuje tylko na gazie)Facet twierdzi ,ze ma to we wszystkich swoich ciągnikach!

Można go spotkać na wystawie w Kościelcu pod Koninem (ostatnia niedziela czerwca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj