maxiben

[150 ha] Jaki nowy kombajn?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za ponad 10 letnią Megę trzeba dać od 150-180tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

315 napewno netto bo za tc 5070 chcą 416 netto więc taka różnica cen jes możliwa


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

NH 5050 325 brutto

NH 5070 420 brutto

a te ceny wyżej to z kosmosu

 

podaj kompletację kombajnu i firmę którą takie ceny oferuje


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

wyposażenie standartowe,bez wózka z sieczkarnią, dałbym ci link do strony ale nie umiem umieścić

cofnij do google i wpisz NH 5050 a póżniej otwórz tą strone co u dołu pisze gratka.pl

napisz co ty na to?

 

 

 

 

P.S. sprawdzałem o 14 usunęli ten link ,a jeszcze przed niedzielą były tam namiary i telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

jeśli ktoś jest chętny kupić kombajn New Hollanda to bardzo polecam Pol-Agrę Płońsk, różnice ceno miedzy dilerami wynosiły nawet 30 tys... dobrze jest jak się trafi na kombajn z placu jest zawsze tańszy tyle że się go bierze z takim wyposażeniem jakie jest, ja tak kupiłem i jedyne co bym zmienił w wyposażeniu to szersze ogumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

No właśnie bo nie znalazłem. POl-agra chciała 310 no moze 306 ale bez szerszych opon. do perkoza nie dzwoniłem bo nic u nich nie kupie bo nie są słowni i oszukują. w tym wyposażeniu tc5050 z rocznika 2010 chyba taniej jak 300 netto nie kupisz.

 

kiedyś na allegro był tc5050 2009 rok 290tys netto bez wozka i stołu na standartowych gumach


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Te standartowe gumy to 620 ?

te ceny co podałeś wyżej to wszystkie netto?i też bez stołu i wózka?

a w tamtym ogłoszeniu były ceny za nowe z 2009 i ja je widziałem w grudniu i w styczniu też się nie zmieniło a teraz zdjęli bo może już nieaktualne

 

 

 

p.s.pochrzaniło mi się chyba za dużo wczoraj z kumplem zrobiliśmy jest ta strona i ceny 5070-410brutto,5050-320brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

standart chyba są 600 i niższe a tamte sa o ile mi wiadomo 650 i wyższe ceny netto kombajn + stoł do rzepaku+ wózek+ sieczkarnia+ heder4,6m + szersze laczki rocznik 2010.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Właśnie ,o to chodziło ja żle podałem zamiast NH5050 trzeba wpisać TC5050 i się otwiera

czyli wszystko się zgadza przecież byłem u nich ,głupot bym nie pisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

kombajn sprzedany cena na dzis 360 brutto do negocjacji po rozmowie z sprzedającym oferta dotyczy raczej łodzi i okolic terenu łódzkiego

 

cena dotyczy kombajnu takiego jak w ogł.tyle ze rocznik nowszy


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

w ogłoszeniu jest z sieczkarnią bez wózka heder 3,9 ja nie wierzę że tyle podnieśli ,bo wychodzi coś koło `295000 netto , zdrożały by 40000?

coś mówili o podwyżce ale 10000 od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

@GREMLIN cena na TC 5070 która podałem ( 416tys netto) nie jest z kosmosu. po twoich postach myslałem że faktycznie powinno byc brutto. zadzwoniłem do dilera i faktycznie miałem racje cena 416 tysNETTO cena obejmuje heder, wózek do hederu sieczkarnie i oczywiście kombajn. bez stołu do rzepaku.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

To by bardzo dużo podrożały w nowym roku. Jak ja w grudniu pytałem przez telefon o cenę TC5070 bez sieczkarni, bez wózka i bez separatora obrotowego z hedrem 4,57, to mi powiedzieli cenę 390tys brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Naprawdę w grudniu można było kupić tc5070 z sieczkarnią,separatorem,bez wózka,heder 4.5 za 420-430tys a teraz jakie ceny podają deelerzy przez telefon to nie wiem ale cena u innego deelera może się różnić nawet kilkanaście tysięcy za to samo ,nie wiem dlaczego tak jest ,a o cenach z katalogu już nie wspomne bo tam naprawdę są kosmiczne ceny ,które wcale się nie mają do rzeczywistej ceny za maszynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pytałem dziś o cenę TC5070 ze stołem do rzepaku, separatorem, hederem 4,5 bez wózka to powiedzieli 445 tys zł brutto bez targowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Tc 5070 w grudniu heder 5,1 z poziomowaniem, stół polski z dwoma kosami, szerokie ogumienie(800) , wózek - 370 netto(oferta na papierze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

a ja mam zamiar kupic deutz fahr 5485 ht i pytanie czy to dobry wybor ? Czy może lepiej Claasa Avero albo New Hollanda 5050 albo 5070 ? Czy ten deutz fahr ma większą wydajnośc od avero i nh 5050? I prosze o opinie na temat tego deutza m.in wydajnosc, komfort ,awaryjnosc itd. Chciałbym wiedziec na jego temat jak najwiecej bo przymierzam sie do kupna na PROW i ten deutz podoba mi sie, ale chciałbym znac opinie posiadaczy, taką faktyczną a nie to co napisane w prospekcie. Kombajn bedzie pracował na 90 ha.

Oj ale sie rozgadałem czekam na opinie i ocenę włascicieli deutz fahra 5485 ht Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Witam wszystkich chciałbym się poradzić w pewnej kwestii. Przyszedł czas na zmianę kombajnu wraz z przybyciem areału. Na następne żniwa będę miał już ok 150 hektarów. I chciałbym zmienić maszynę. Myślę że kwota do 150 tys powinna wystarczyć na zakup dobrego kombajnu. Jak na razie w oko wpadły mi dwa modele. Claas 108 sl/118 sl lub John Deere serii 20XX. Musi być to kombajn z mocnym silnikiem ponieważ mam dość strome góry i chciałbym żeby nie brakowało mu mocy. Czytałem opinie o John deereach na forum i piszecie że mają za małą moc te silniki. Czy możliwe że nie poradzą sobie z takim terenem? I dobrze by było żeby heder miał nie więcej jak 5,50 szerokości. Również chodzi mi o jak najmniejszą awaryjność jak i dostęp do wszystkich podzespołów(pasków, łożysk itp...), ustawienie kombajnu. No i jak spisują się silniki w claas-ach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj