bugi

Piłka ręczna

Polecane posty

330CUrsus    0

No i niestety przegraliśmy przez tych jeb***ch sędziów :D . Jeszcze ta żółta kartka dla Wenty. A było tak kolorowo w pierwszej połowie :D . No to trzymajmy kciuki za brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

A to nie tyczy się tylko do nich. Wszyscy tak mają. Pamiętacie mecz z niemcami na MS 2006 dali du** pod koniec zreszta jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Tu nie dali d*py tak jak ty to piszesz pod koniec tylko od poczatku pierwszej połowy, tak to jest jak się gra 9 vs 7 zawodników..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

My nie przegraliśmy z Chorwacją tylko z sędziami :D:D , to jakaś kpina :D . Graliśmy z Słowenią i Czechami niby najsłabszymi drużynami i ledwo ledwo nam sie udało raz zremisować a raz wygrać jedną bramką i kto sędziował? oczywiście Ci sami co dziś. Jak są normalni sędziowie to jest ok potrafimy ograć Hiszpanię, Niemców czy Szwecję. Szkoda mi chłopaków bo naprawdę zasłużyli na zwycięstwo, oby tylko się nie podłamali bo jutro ważny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Mogli wygrać jakby nie gubili pilek.Bardzo się motali.Wiem sędziowie widzieli tylko nasze faule czasem nie sluszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

no niestety przegraliśmy, ale trzeba przyznać ze Polacy grali dobrze, szczególnie pierwszą połowę, błędy sędziego zamieniły się na różnice 3 goli którymi przegraliśmy

 

P.S co to za przepis że jak trener dostanie żółta kartkę, to zawodnicy tracą piłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie mamy szczęscia do łysych "sędziów" niestety..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Nie o szczęście tu chodzi jak jesteś sędzią to sędziuj sprawiedliwie a nie jednemu idziesz na rękę i pozwalasz im na więcej a innym tniesz po zadku za byle pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

1.Sędzia mnie osobiście wku***ł,szczególnie z powodu tych karnych dla Chorwatów.

2.Gubiliśmy za dużo piłek w drugiej połowie,bo pierwsza była dobra.

3.Za mało akcji wykorzystaliśmy.

4.Co do przepisu z żółtą, to się z tobą zgadzam @pawel321654.

5.Mogliśmy grać w finale,kurde no szkoda.

6.Wygrajmy chociaż jutro brąz.

SĘDZIA TO PAŁA WYGLĄDA MI NA PEDAŁA,SĘDZIA TO PAAAŁA WYGLĄDA MI NA PEDAŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

brąz jest całkiem realny, dzisiaj Islandia dosyć znacznie przegrała z Francją, chociaż niczego nie można przesadzić. Najważniejsze żeby byli sprawiedliwi sędziowie, a dzisiaj Norwedzy się chyba zemścili za to co ich w ostatnio w ostatniej sekundzie z mistrzostw świata wyeliminowaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No jakby nie patrzeć sędziom strasznie zależało aby wygrała Francja w czwartek i dziś Chorwacja... Sędziowanie w najważniejszych meczach to śmiech na sali.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Idzie się wkurzyć i to dobrze idzie się zdenerwować ale co my zrobimy przecież nie zbierzemy się i nie pojedziemy przekopać sędziów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

A ja bym bardzo chętnie sie zebrał i tym sędziom napi****lił.Rozwaliłem pilot z nerwów o podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

nie tylko ty jesteś stratny o podręczne elementy..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Słyszeliscie, że po meczu sedziowie przepraszali nasza drużynę za swoje sędziowanie, normalnie kupa śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

no co ty gadasz? masz jakiś link do takiej informacji?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to niech kur... oddadzą tą kasę co wzieli ze takie sędziowanie.

Popier.... takich sędziów, przecież było widać odrazu ze Polacy lepsi, ale za byle pierdołę "faul w ataku" "bramka nie uznana" "noga" "karny dla Chorwatów" myślałem ze telewizor rozwalę :D bo pilota już nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

Najlepsze były te akcje:faul w ataku,bramka nie uznana,piłka dla Chorwatów,a Polak leży na ziemi i zwija się z bólu.Albo jeden sedzia pokazuje piłkę dla Polaków a drugi dla Chorwacji.(Dla Polaków piłkę pokazywał ten sędzia sprawiedliwy)

No nie ten sędzia jest poj*bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

@Matey-i tu się z tobą zgodzę to są same fakty.

Nie no ten sędzia mnie wku*wia.

@sydney ma rację,to prawda,przepraszali to jest pewne bo sam Wenta powiedział w telewizji że sędziowie przyszli do szatni z przeprosinami.Ale finału nam nie zwrócą skur**syny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

To ze sedziowanie stoi na bardzo niskim poziomie to chyba wie każdy. Nie tylko w piłce ręcznej ale i nożnej (przykład tutaj - Mecz Francji i podanie Henrego ręką).

Nie ukrywam że dobił mnie ten mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Ja na miejscu Wenty nie wiem jakbym zareagował, gdyby taki ktoś mnie przepraszał, że sędziował stronniczo.. Śmiech na sali...

 

O której gramy o brąz? Mam nadzieje, że ci dwaj nie będą nam meczu sędziowac?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj