bugi

Piłka ręczna

Polecane posty

Piotrax12    2

Polacy zawalili pierwsza połowe i juz potem nie mogli nadrobic <_< Szmal miał gorszy dzień, a tak został zawodnikiem meczu uznanym przez widzów :lol: Zobaczymy co jutro pokażą :P


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

Niestety :( nie wiem czemu wcześniejsi przedmówcy mieli pretensje do bramkarzy skoro są najjaśniejszymi punktami drużyny jak obrona jest dziurawa to jak powiedzieli dziś komentatorzy "cudu" 1 na 1 się nie da zawsze zrobić.

Edytowano przez lukasz20

Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

mi w naszej druzynie brakuje kreatywnosci w ataku i gry na pograniczu faulu w ataku, czasami mam wrazenie jakby byli panienkami bojacymi sie o swoje fryzury i tipsy(nie obrazajac przy tym naszych drogich pan :rolleyes: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

no akurat gry jak panienki to nie mozesz naszym zarzucic

 

co do ataku to sie zgodze, wydaje mi sie ze boja sie wykanczac akcje bo nie chca niczego zepsuc


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

no cóż, jak widac nie tylko polscy sedziowie to tentego (jak to się krzyczy na stadionach ) :D

 

a tak na powaznie, to z dania po tej pierwszej polowie to nie powinnismy w ogole nic zganiac na sedziow


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

powinni więcej rzucać na bramkę a nie rzucać jak już prawie sami wpadną w bramkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Wystarczy sobie przypomnieć lub jeszcze raz oglądnąć ile czasu Polacy rozgrywali piłkę a ile chorwaci, Polacy rozgrywali tak jakby nie było odważnego do uderzenia na bramkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

Rację ma @Matey, grali zbyt asekuracyjnie zbyt skrępowani, bali się podjąć ryzyka myślę, że każda strata piłki przez złe podanie to potęgowała. Do tego gra na kontrze 3 szybkie kroki i... stop i koniec kontry :mellow: Wiadomo łatwo się mówi jak się nie jest na boisku kto grał choć trochę to wie o co chodzi. Do tego brakuje atomowego rzutu z 11 12 a czasem i 13m wiadomo kogo... Za słabo moim zdaniem grali w obronie. Co do sędziowania to Siódmiak na celowniku za dużo tych kar dla niego było.

Edytowano przez lukasz20

Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Ale z drugiej strony to nie aż tak tragiczny wynik, przez jakiś czas grali 6 na 4 i nic nie zdziałali :blink: Gdyby może nie ta końcówka 1połowy i 2bramy stracone to by to mogło inaczej wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Jak tam panie i panowie po meczu?

 

Powiem tak, mecz z Danią klasa światowa, ale dziś ze Szwecją to po prostu przeszli chyba samych siebie, do teraz nie moge wyjsc z podziwu :blink:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Brakuje im niekiedy motywacji i zaparcia w grze, szczegolnie na początkach wszystkich meczów, w ciągu 3 ostatnich meczów udowodnili że są w stanie rozbić inne drużyny, ale trzeba chcieć....


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No specjaliści od dreszczowców :) No dziś myślałem że już opadli z sił po szalonym meczu z danią. Teraz będą musieli się bardziej skoncentrować, Niemcy czy Macedończycy mogą takiej przewagi nie zmarnować.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Macedonia wlasnie przegrala z Danią, dla układu tabeli teoretycznie lepiej, ale i tak trzeba sie spiac na poniedziałek i najlepiej wygrac

 

Jeszcze zaraz niemcy w plecy i całkiem dobry dzień będzie :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik77    0

Dziś był remis, chodź myślałem, że położą nas na łopatki.

 

------------------------------------------------------------------------

rynek pierwotny Kraków

Edytowano przez chomik77

wszyscy Polacy to jedna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

I znowu przespana I połowa. Aż się prosi o indywidualne krycie K.Lazarova. Dużo bramek nie rzuca ale asysty zabójcze.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Szanse są zawsze, ale nie ma się co oszukiwać, awans powinno się samemu zdobyć a nie liczyć na los.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

oj tam, trzeba wierzyc, wiara czyni cuda :) za 10 lat nikt nie bedzie pamietał czy medal byl zdobyty fartem czy nie, liczą sie medale


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj