Zaloguj się, aby obserwować  
sztafek#8482;

najsilniejsze ciągniki świata

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sztafek#8482;    249

witam., Przeszukałem forum i czegoś takiego nie znalazłem a jak już jest taki temat to przepraszam.

Chciałbym sie dowiedzieć jakie są najsilniejsze ciągniki ale te które są produkowane do tej pory? no i oczywiście jaką mają moc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

największy jaki widziałem to Challenger MT975B. oto film o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Pod tym filmikiem jest taki oto komentarz:

" Biggest tractor was and still is the Big Bud 16V747, 760HP, 59,000KG working weight,4.27 meters tall."

Poszukaj na FP w tej kategorii i poczytaj komentarze.A jeszcze były a może jeszcze są traktory DTU(Deutsche Traktoren Union) miały 8 kół i koło 600KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

największy o jakim słyszałem to ChallengerMT875B -600koni 12 cylindrów pojemnośc 18,1 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
największy jaki widziałem to Challenger MT975B. oto film o nim

hehe fajnie jak go tankował tyle sie nastał , takiego to podłączyc do dystrybutora i iść się przespać na 2 h i wrócić to moze sie zaleje do pełna..hehe :o;) :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Versatile 1001KM


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Te versatile to są ruskie? Ale one fajni wyglądają.Może to są następcy Władków? :lol: ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Niezły ten Challenger MT975B tylko ma dwie wady:

1) po pierwsze kogo stać na taką maszynę w Polsce ???????? może kilku rolników w skali kraju

2)po drugie ile trzeba mieć ha żeby taka maszyna mogła wydajnie pracować??????????

A poza tym to jest świetny na żadną z naszych dróg nie wejdzie bo jest wyrażnie za szeroki.

Nawet nie chcę myśleć ile kosztuje obsługa serwisowa tego traktora giganta. :lol:

A co do versatile to link macie tu http://www.versatile-tractors.com/ i niestety ale nie widziałem maszyny o mocy 1001km.


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

niektóre maszynki są niezłe


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopek22    3

wg mnie nie warto silnika na czarno tylko na siwo bo nie bedzie widac przeciekow, a jak jest maly przeciek i go nie widac do go nie usuniesz a tak bedziesz widzial wszystko, ja mam w 30-tce czrny silnik jest niezbyt, ale to orginal i na razie go nie zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja kiedys na necie znalazlem zdiecie przegubowego case z 6 gąsienicami i zawaliscie mial dlugi silnik na masce pisalo 450 ale cos mi sie wydaje ze jak na rozmiary to troche zamalo. CIagnik wyglada zabujczo komin ma wysoko w gore wybity :lol:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Te Versatile to coś wspólnego z New Holland'em mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Bo według mnie to są kanadyjskie a nie rosyjskie traktory. I już ich chyba nie ma jako marki bo przeją ją Case IH i teraz funkcjonują pod marką New Holland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Suchy może i tak jest ?

Ale ja bym go nigdy nie kupił.

Dobrze że nie będę musiał :lol:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Ja bym takiego chyba kupił fajne sa i woule mi sie podobaja.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29
Ja bym takiego chyba kupił fajne sa i woule mi sie podobaja.

takim monstrum to mozna syberie orać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc wiecie co ja widzialem duzo wielkich ciagnikow bedac w kanadzie i stanach widzialem z bliska wielkie maszyny rence mi opadly jak zobaczulem gonsienice w tych maszynach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj