Skocz do zawartości
michal9393

Części do zetorka 3011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Części

michal9393    1

nie wiem czy dobre miejsce, jak nie to proszę o przeniesienie;p

Chciałbym się dowiedzieć gdzie mógłbym znaleźć części do zetora takie jak np.zwolnice,tryba do biegów(brakuje na 4 jednego zęba i wybija 5;/),uszczelki(do pompy) i pompę hydrauliczną,i takie różne bajery jak tłoki pierścienie czy chłodnice, no krótko mówiąc wszystko, bo pasowało by po troszku zacząć remoncik wysłużonego Zetorka, ale z pewnością nie zostanie sprzedany, po prostu sentyment <3zetor 3011 majorek:p

Wiadomość z agroFakt.pl

rafff24    26

nie będą pasować, co najwyżej do silnika, tłoki/cylindry, panewki od 4011, skrzynia i mosty są w 3011 mniejsze, "drobniejsze"

Filipoo    14

kalisz agrozet podajze ze tak się nazywa sklep ;) sami kupowaliśmy tam tryby ale są drozsze prawie jeszcze raz tyle co do c-360 tłoki z tylejami od 60 pasuja tak jak i panewki od perkinsa czy tam jakiegoś 3 cylindrowego silnika od 5211 pasuje niby to samo :)my do kalsza mamy 200km a przesyłka wyniosła 35 zł USP czy UPS przywióżł busem :D

pompa hydrauliczna od 60 pasuje :)pierscienie na tłok podnosnika tez on jest tej samej srednicy tyle ze krótszy :D

marek1977    27

Potrzebuje rozdzielacz podnośnika do wspomnianego modelu.Zetorek 3011 jest z 1962 roku i ciężko taki dostać.

pooch    58

napisz maila do nich :

http://www.farmexpert.pl

mysle, że powinni cos miec a jak nie to zapytaj czy zalatwią ;)

ja tam kupuje do swoich traktorów części i w sumie tanio, dobrze i szybko ;[

fordtw15    0

witam wszystkich, mam taki problem potrzebuje wał korbowy do majorka, w kaliszu powiedzieli mi ponad 2 tys. wie ktoś może czy od czegoś innego bedzie pasował(tańszy)moze od zetora 5011?

Filipoo    14

w agrozecie ci tyle powiedzieli????? :lol: mi za czeski 1300zł a za polski 900zł mi mówili ze pasuje od 5011 5211 MF i perkins od 5011 i 5211 powinnien pasowac zreszta 5011 to prawie to samo a co doMF i perkinsa to mam wątpliwości ale ta cena 2tys to nieporozumienie

fordtw15    0

z tym walem to taka cene mi powiedzieli w kaliszu tam gdzie maja najwiecej tych czeci, dokladnie nie wiem jak ta firma sie nazywa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez samsung335
      Witam wszystkich mam problem z olejeniem w zetorze 5211 wygania mi olej, a dokładniej wyciek znajduję się zaraz pod korkiem wlewu oleju i cały czas mi pali się olejenie, ale ciśnienie oleju na wskaźniku jest maksymalne olej cieknie jeszcze przez czujnik oleju co może być przyczyną wycieku?
    • Przez tedi2
      co o nim sadzicie dane techniczne opinie wszystko o modelu
    • Przez olo1104
      Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?
    • Przez amix
      Witam!!! Od niedawna posiadamy Zetora 7245 i w tym roku, po dopłatach planujemy wymienić opony przednie na 12.4/r 28 bądź 13.6/r 28 może zaszaleć i kupić 14.9/r 28 , a aktualnie mamy 9.5/r 28 i oto moje pytanie: Czy zgra się przód z tyłem? Dodam jeszcze, że z tyłu mamy 13.6/r 38, które również planujemy wymienić na 16.9/r 38, ale to już na następne dopłaty :angry:
    • Przez Pele94
      Witam. w kilku zdaniach przedstawię mój problem : 
      Ostatnio przeprowadzaliśmy remont skrzyni biegów oraz tylnego mostu w 7211, po złożeniu całego ciągnik   i przeprowadzeniu wszelakich prób wszystko działało jak należy , każdy bieg, wałek wom , podnośnik oraz pozostałe podzespoły. 
      Dziś niestety okazało się że coś poszło nie tak mianowicie nie działa wałek wom ani pompa, Dzwigienka załaczająca wałek wom oraz pompę ( ta po lewej stronie przy nodze )  ''Lata luźno'' bez żadnego oporu czy na włączonym silniku czy na zgaszonym ,  po odkręceniu wodzika widać że listwa przesuwa się bez żadnego problemu ale żadnej pozycji nie załącza, zauważyłem jedynie że działa w w pozycji ( wałek wom zależny od  skrzyni biegów ) wtedy wałek wom się kręci na każdym biegu  ale pompa i tak nie działa. W pozycji tz. luz z tyłu ciągnika wałkiem można swobodnie ruszać , po włączeniu na pozycje np. pompa oraz wałek wom wałkiem z tyłu nie można ruszyć ponieważ pompa robi ciśnienie i ciężko idzie ręką ruszyć. Więc wydaję mi się że  dzwignia załącza wszystkie pozycje jak się należy ale  nic nie działa. Regulowałem już linkę od tz sprzęgła 5 min ale to nic nie dało . Teraz linkę  całkowicie odłączyłem   .
      Wszystko działało bez zarzutów a teraz jest tak jak by cały czas sprzęgło było zaciągnięte 
      Problemem może być sprzęgło Wom ?  ( oglądaliśmy tarczę oraz łopatki były w dobrym stanie ) 
      Dziękuję za pomoc.