Konrad2277

Volvo S900 -Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

potrzebuję instrukcji obsługi volvo bm 900

 

Koledzy jakie posiadacie hedery w swoich S-900 (chodzi mi czy posiadają wgłębienie, czy są płaskie pod ślimakiem)? U mnie jest ten płaski 3,60m i przed ślimakiem ,gdy zborze mniejsze zbiera się i później wszystko naraz idzie nie podaje równomiernie. Może ktoś miał coś podobnego u siebie, jak to jest u was?

Może kolega posiada instrukcje do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alek    0

witam, mam problem z hydrauliką w s900, zapowietrza się. Luzuje przewód od pompy, przegazuje silnik, troszkę wypłynie oleju z powietrzem dokręcam i wszystko chodzi. Po kilku godzinach postoju znów ten sam problem!? Olej stan OK, przewód raczej cały i co Wy na to ? Moze pompa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi    0

stalki wymieńcie od kosiarki konnei a że bocznych nie mato nic sie nie dzieje

 

A co do hydrauliki to przeczyść filtry od oleju w zbiorniczku z tyłu koło silnika, bo na pompę to mi nie wygąda, bo jak by pompa to by cały czas nie było ciśnienia lub mały stan oleju w zbiorniczku. Koledzy, książkę jak już to po szwedzku i to bardzo ciężko przetłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam141090    0

potrzebuję instrukcji obsługi volvo bm 900

 

 

Może kolega posiada instrukcje do niego?

Ja mam całą instrukcje, Tabele ustawień też tam są.

kontakt: awiam@op.pl

Edytowano przez Adam141090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon1987    0

witam, mam volvo s900, kupiłem go na dniach. potrzebuje instrukcji co do czego itd np od czego służy wskaźnik przy kierownicy bo u mnie chyba nie działa..... jak ustawic kombajn do pracy sita wiatr itd jesli moze mi ktoś pomóc za co bede wdzieczny to prosze o informacje na meila hannamilewicz111957@o2.pl dziękuje z góry :)

Edytowano przez Szymon1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi    0

stalki od kosiarki konnej pasują tylko nie mają skrzydełek bocznych ale to nie ma wpływu na ciecie .A żeby wybić nit to od spodu bagneta w miejscu nita wyszlifować boszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi    0

Ten typ tak ma jedyne co możesz zrobić to motowidła przysunąć do ślimaka o jedną dziurę ,aby nie za blisko żeby o ślimak nie łapały .Albo niżej kosić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkw2810    0

Ja terz niedawno nabyłem takiego volviaka,potrzebowałbym instrukcji jak go poustawiac do zbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubabartek2    0

mam problem nie moge dostac paska na młocarnie są tylko z małym klinem ale one dlugo nie pochodzą gdzie moge kupic moze wiecie gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkw2810    0

firma troskar woj.lubelskie,mają sprzedaż wysyłkową.numer telefonu znajdziesz na necie,poprostu wpisz troskar Kamionka.amoże nasz instrukcę do900cetki?tabele ustawień itp.A do czego słurzy ta pszesłona,bo jednym pokrentłem ustawia się siłe wiatru,a tym drugim reguluje sie tą przesłonę. W jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

witam. gdzie moge zakupic kombajn volvo s900 polecicie kogos pozdrawiam

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

witam panowie mam pytanie czy ktos kosił rzepak kombajnem marki volvo i czy dobrze kosi czy sie zatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam141090    0

Potrzebuje numer pasa na młocarnie. Czuje że mi się skończy w tym roku i wolał bym mieć w zapasie.

Edytowano przez Adam141090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj