witek21

Embargo na polskie mięso

Polecane posty

abuk14    1

A ja mam dosc sprzedawania poniżej 3 zł za kg :angry: ;) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2

już kilka razy kontrolowali nasze zakłady i co? mówią, że wszystko jest ok, ale embarga nie zniosą :angry: :angry: :angry: grają na czas, myślą chyba, że wszystko mogą, za dużo sobie pozwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

zetor6441 jeżeli sąsiad wciąż by Tobie mówił że coś żle robisz to co zrobił byś za przeproszeniem olał byś go i to właśnie robią z nami. Podziekujmy polityką krew człowieka zalewa jak widzi tych bezmózgów. Brak słow tak dalej będą robić to trzoda będzie po 2 zł niemcy i reszta mają nas gdzieś ich mięso jedzie przez polske i jeszcze na nas kasę robią polskie do niemiec i spowrotem do rosjii. w Polsce rządzą idioci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

ale mi odkrycie piotras.

przyhamuj slownictwo tak na marginesie.

 

a co do calej dyskusji - PL ma doskonale polozenie - kraj tranzytowy oraz bardzo rolniczy - to są prawdziwe rzeczy na ktorych trzeba robic pieniądze.

przejazdy tarnzytowe itp ale do tego trzeba drog i dobrych politykow a przeciez my ich wybieramy.

 

dzis piszemy o emabrgu na mieso, przez kraj przewija sie kilka innych tematow tylko jedno sie nie zmienilo - polityka jest wg mnie rodem z PRL'u - kolezkowie itp

 

z embarga nie wyjdziemy tak latwo bo sie stawiamy zamiast pchac naszą zywnosc innymi drogami. zreszta rynek po radziecki dawno straclismy bo nasi politycy ukladali sie z zachodem a ten nas podkupil na wschodzie - ot co.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Może teraz po wyborach wreszcie sie coś zmieni.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
Może teraz po wyborach wreszcie sie coś zmieni.

Wątpię ze się coś zmieni ale zawsze można mieć nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

tak napewno sie zmieni i to pewnie na gorsze bo PO bedzie hcialo wprowadzic podatek liniowy i najlepiej zreformowac KRUS czyli podwyzszyc nam najlepiej kilkukrotnie skaladki emerytalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

mim zdaniem wyjść na ulice razem z lepperem wysypać pyry zboże za drogie i może sie coś ruszy :P


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
mim zdaniem wyjść na ulice razem z lepperem wysypać pyry zboże za drogie i może sie coś ruszy :P

Jak by nawet wszyscy tak wysypali ziemniaki i zboże i coś by to pomogło to potem by mi się nie chciało tego z drogi zbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

w sobote (27.X.2007) w tvn24 podawali, ze rosyjscy kontrolerzy przygotowuja sie do badan polskiego miesa. ja tu wesze, ze moze sie cos ruszy w temacie eksportu polskiego miesa do rosji. :P a moze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Wysypywać zboże przy tych cenach to dosłownie marnotrawstwo :P . A tak na poważnie embargo jak by nie patrzeć to jest sprawa polityczna, nasi zaczęli drzeć koty z ruskimi to mamy co chcieliśmy. Według mnie ostatni rząd (PiS) za mocno grzebał w przeszłości i historii a za mało myślał o przyszłości. Co do nowego rządu to nie wiem sam co to będzie ale mam nadzieję, że nieco lepiej chociaż pewności niema. Co do zwiększenia składek KRUS-u to przypadkiem nie miały by one być zwiększone dla większych gospodarstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

A co to oznacza wieksze gospodarstwo jaka to jest powiezchnia bo jak dla mnie to jakies 50 ha przynajmniej w mojej okolicy a cos czuje ze bedzie tak jak dawno ci co beda placic duze skladki to na koniec beda mieli taka sama emeryture jak ci co placili malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Z tym embargiem to sprawa polityczna z obu stron. Ale moim zdaniem kłócie ruskich w oczy naszymi pretensjami szkodzi naszym interesom. Cierpi na tym rolnik i nie tylko. Chociaż cena 3 to nie jest dużo ale polski rolniku zakładaj związki hodowców i walcz o cenę a nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Spytajcie się swoich rodziców !? Kiedyś już tak było wysokość składki zależała od powierzchni gospodarstwa. Emerytury były większe ale nie rewelacyjnie. Moim zdaniem tak powinno być że skłądka powinna być uzależniona od wielkości gospodarstwa w jakiś określonych wielkościach. Do tego powinno się ustalić limit powierzchni gospodarstwa a nie zakładu rolnego. Bo dzisiaj biedny Nowak z 10 ha płaci taką samą składkę jak właścicile 1000 ha na Żuławach i na niego jeszcze pracują inni i to w dodatku na czarno. W wielu krajach europejskich istnieje limit dochodu na gospodarstwo i większość rolników płaci składki minimalne ale wielcy niestety oprócz składek muszą płacić podatek bo osiągają wielkie dochody choćby z tytułu dopłat uniijnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj