bolton13

Ceny przyczep samozbierających

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bolton13    0

Witam.Otwieram "Nowy Temat" bo takiego chyba nie ma.Wiec zaczne pierwszy.Ile kosztuje przyczepa Poettinger Europrofi 40m lub 50m3?

Interesują mnie także ceny przyczepy innych marek (40-50m3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes6130    0

Zapraszam Ciebie kolego do firmy w której pracuje do łomży na ulicę poznańską 148b dowiesz się wszystkiego w każdym szczególe dodam tylko że w sprzedaży posiadamy przyzcepy marki Bergmann, Pottinger i Green bull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

Znajomy brał ostatnio torro z wałkami z tyłu i szerokimi oponami i zapłacił prawie 300 tysięcy złotych. Pojemność 50 m3

 

@grzes6130 To jest ta składnica naprzeciw pps-ów?


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

europrofi5000D na dużych kapciach bez skrętnej osi kosztuje ok 180tyś a krone o tej samej pojemności 25-30 tyś więcej:D

a i nie zrażaj się początkową ceną bo jak my kupywaliśmy (pottinger europrofi 4000D) pare wiosen temu to diler strzelił 220tyś:lol: ale ostatecznie za 150 kupiłem:D jak się zorientujesz w cenach to dam Ci namiar na gościa z kolna, on mi najtaniej zaoferował i od niego kupiłem

 

@grzes6130 za ile kosiarkę czołową mi sprzedacie alphe 3m szerokości:D tylko odrazu poproszę to -25%:D taką cenę realną:) i ja powiem za ile ja mam wstępnie już umówioną:)


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

jak ja kupowałem to ten z Białegostoku mówił że 5tyś euro


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes6130    0

Kolego Adrianos interesuje ciebie tylko sama kosiarka? Jeśli bierzesz większą ilość sprzętu upusty będą się kształtować na wyższym poziomie, jeśli chodzi o samą kosiarkę nie licz na zbyt duże upusty.

 

Kolego bolton chodzi ci pewnie o Przyczepę Vicon Rotex? Jeśli chodzi o vicona nie mamy go na wyłączność ale dla konkretnego klienta można załatwić wszystko :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

na ten PROW bierzemy kosiarkę czołową więc zapraszam na PW dobre ceny daj i może się dogadamy:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie przypadkiem ile wołają za pottingera faro 4000D albo europrofi 4000D.A i jeszcze jedno czym one tak na prawde się różnią??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

europrofi ma mocniejszą ramę i 4 łańcuchy podłogowe


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ile kosztuje przyczepa samozbierająca o ładowności 5/6t ? obojętnie jakiej firmy

 

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

nowa czy używana?? używana to za 10tyś kupisz


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Skorzystam z tego tematu,szukam przyczepy samozbierającej o pojemności 35-50m3.I to jest ważne: może być bez podbieracza,ale musi mieć sprawny posuw (najlepiej hydrauliczny) i jeździć na tandemie.A może poszukujecie konkretnego podbieracza to można się dogadać.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

nie bardzo rozumiem, chcesz przyczepę bez podbieraka, (pewnie do QQ):D a o co chodzi z tym konkretnym podbierakiem??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Mogę z kimś komu potrzebny jest konkretny podbieracz kupić do spółki konkretną przyczepę on zabiera podbieracz a ja przyczepę,Przeznaczenie tej przyczepy ma być poza rolnicze.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

europrofi5000D na dużych kapciach bez skrętnej osi kosztuje ok 180tyś a krone o tej samej pojemności 25-30 tyś więcej:D

a i nie zrażaj się początkową ceną bo jak my kupywaliśmy (pottinger europrofi 4000D) pare wiosen temu to diler strzelił 220tyś:D ale ostatecznie za 150 kupiłem:D jak się zorientujesz w cenach to dam Ci namiar na gościa z kolna, on mi najtaniej zaoferował i od niego kupiłem

 

 

 

Kolego daj namiar na tego goscia z kolna i napisz mi jak się sprawuje przyczepka i czy jelonek 6630premiumka 110km da rade z europrofi 50m3 czy jednak brac 45? dodam ze teraz z claasem 445s 45m3 smiga na luzaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik22    9

danielFarmer-kolega rok temu nabył na program europrofii 5000 i jd 6630-suma 500tys. i bajka-widziałem,hektar pryzm narobił,niesamowita wydajność.ale jd.czipa dostał żeby szybciej szło i na pryzme wchodził. sam na to choruje. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

6630 jeszcze musial miec czipa?? :D

 

ja się pomyliłem w tamtym poscie....mam 6330 i mialem nadzieje ze europrofi 50m3 pociągnie.....

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj