bolton13

Ceny przyczep samozbierających

Polecane posty

marcin04    65

zna ktoś aktualne ceny przyczep pottinger faro 4000d i europrofi również 4000d i czy w opcji w faro jest skrętna oś? jeśli tak to ile trzeba dopłacić?


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik85    0

Oj z tymi przyczepami to trudny wybór... :huh:

Takie małe zestawienie cenowe(w nawiasach są moje subiektywne zalety)

Przyczepy ok.60m3 tj.ok.35m3 wg DIN,zaczep górny łamany,2 walce dozujące,dop. masa całkowita 20 000kg,oś Boogie skrętna wleczona z oponami 700R22,5,hamulce pneumatyczne,napęd rotora przekładniowy,ok.40 noży.

 

Poettinger Torro 5700D- 57 000E(popularna marka i dostępność serwisu),

 

Strautmann Giga-Vitesse GVII- 64 000E(obustronne noże,koła 26,5" w standardzie,cena za 3 walce dozujące),

 

Bergmann Raptor 35S- 64 000E(niezły rotor,droga marka :o brak osi Boogie),

 

Lely TIGO RD 60 Profi-58 000E(rotor o najszerszych palcach,ocynkowana rama, dolny zaczep za 0,01E :P )

 

Krone MX350 GD-60 000E(przyczepa silosowa,,komfortowy'' panel sterujący, rotor przesunięty w bok względem noży-tzw.efekt nożyczek)

 

Class Quantum 5800S-65 000E(dużo bajerów w standardzie,nietypowy rotor)

 

ceny netto(nie wiem za co tyle pieniędzy,bo za taką sumę można kupić porządny ciągnik ;[)

gdy nadejdą kolejne oferty nie omieszkam powiększyć tego postu B)

 

@pioter ceny ,,do kupienia''i wiele już nie mogę wytargować :(

dealer robi upust 32% ceny katalogowej,a od tego musi jeszcze zejść z marży,żeby było o czym gadać dalej... B)

Edytowano przez bobik85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to sa ceny katalogowe czy po jakimś tam upuście??? pottinger miał zamówienia przed sezonowe do końca października, było by trochę taniej.

 

 

Faro 4000D katalogowa cena to 56 k E netto, diler od razu daje upust na 30% ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik85    0

Co wam powiem to wam powiem,ale z tymi cenami to Meksyk :lol:

dealer beczał,że cena ostateczna, a 4 tys.E z ceny netto musiał wyrzucić ;)

Targujcie się ile wlezie,bo warto B)

 

 

Ps.czy w Polsce są użytkownicy przyczep Bergmann Raptor??? :blink: chociaż jeden...

Edytowano przez bobik85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

Wiem że to trochę odbiega od waszych standardów,ale za ile mógłbym kupić jugosłowiankę? Nie mam tura,więc sianokiszonka w belach będzie trudna w realizacji a moja przyczepa nie zbierze mokrej trawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik85    0

Oj wątpię,czy to zna egzamin:

1.jugosłowianka jest do siana (z tego co mi wiadomo),

2.bez pocięcia trawy nie masz szans tego ubić w pryźmie,

3.z wybieraniem to kaplica... :(

 

Cen szukaj na allegro.pl lub podobnych,ewentualnie w prasie lokalnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotos573    0

Wiem że to trochę odbiega od waszych standardów,ale za ile mógłbym kupić jugosłowiankę? Nie mam tura,więc sianokiszonka w belach będzie trudna w realizacji a moja przyczepa nie zbierze mokrej trawy?

 

po co ci jugo sławianka3 miałem kiedyś tako i woziłem jo kiszonkę C-330 raz że dużo na nią nie załadujesz bo oś gnie się i rama pęka norze ma ta przyczepa ale gdy je zastosujesz wyrywają sie podbijaki i skrzynia siada kup se na przykład przyczepę Claas K 26 16 noży długość ciecia 10 cm i zapotrzebowanie C-360 tylko na pryzmę trzeba już na dwa wciągać sprzedałem to przyczepę za 6.tys stan super. A obecnie pracuje przyczepo Claas Sprinter 330K 8 ton pól rotor 31 noży długość ciecia 5 cm i Ursus 4514 65km z nią pracuje zestaw sprawdza się idealnie. Pomyśl nad przyczepo z zachodu z nożami nie będziesz żałował przejrzyj ceny na allegro

Edytowano przez kotos573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiancyk17    1

Witam Wszystkich
Dawno temat nie byl odswiezany ale sproboje moze ktos mi pomorze.
Bylem dzisiaj u dealera pottingera z zapytaniem o cene jumbo combiline 6610 D za ktora krzykneli mi 367 tysiecy netto.
Z wyposarzenia wybralem: -walek przegubowy
-zaczep dolny ze sprzeglem kulowym 80mm obciazenie 4000 kg
-agregat tandemowy z resorowaniem poprzecznym (stabilizator poprzeczny)
-opony 800/45 R26.5
-podbieracz Superlage 8 rzadowy podbieracz o dlugosci 2360mm skladane kola kopiujace hydraulicznie
-rolka kopiujaca super large
-belka nozowa z 45 nozami 6 mm durastal
-komputer CCI kompatybilny z isobus
-czujnik wypelnienia na tylnej burcie
-3 walec dozujacy
-pokrywa kanalu rotora jako przyczepa objetosciowa
-oswietlenie graniczne i obrysowe

To tak mniej wiecej tyle z wyposarzenia by bylo moze ktos wie ile mozna z tej ceny urwac albo jesli ktos kupowal podobna zbierajaca nawet innej firmy moglby sie podzielic opinnia i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiancyk17    1

Tak rozgladalem sie tez za innymi firmami ale najbardziej podobal mi sie w pracy poettinger i dlatego ostatecznie wybralem wlasnie ta firme:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61

Witam

Czy ktos zna moze aktualne ceny przyczep pottinger faro 4000 lub 5000, badz tez przyczep z innych firm o podobnej pojemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego piszę tutaj. Mam pytanie odnośnie komuptera/sterownika do przyczepy pottinger siloprofil 2. Czy można gdzieś dokupić taki komputer? Jeśli tak to ile to może kosztować? 

Przyczepa jest 1990r 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj