Skocz do zawartości
Bartko154

Czy dopłaty na 1h?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartko154    0

Witam chciałbym się dowiedzieć czy bym dostał dopłaty na 1h i czy jakieś dotacje.Chciałbym mieć konie i czy to by mi się opłacało i czy do koń są jakieś dotację?A jeszcze jedno ja tego nie chcę chodować tylko mam się dowiedzieć :lol:

Pawel328    124

na 1 hektar chcesz dopłaty?? :lol: nie jesteś rolnikiem więc nie możesz :D rolnikiem się staniesz jak będziesz miał chyba 1,5 ha :) do koni są jakieś dotacje ale to chyba na konie pełnego pochodzenia z papierami. Nie wiem dokładnie, ale koleś z pobliskiego miasta Mława jeździł do Warszawy w tej sprawie i dostał chyba 1500zł na jednego konia :) ale nie jestem tego dokładnie pewien jakie to konie muszą być :)

Bartko154    0

na 1 hektar chcesz dopłaty?? :lol: nie jesteś rolnikiem więc nie możesz :D rolnikiem się staniesz jak będziesz miał chyba 1,5 ha :) do koni są jakieś dotacje ale to chyba na konie pełnego pochodzenia z papierami. Nie wiem dokładnie, ale koleś z pobliskiego miasta Mława jeździł do Warszawy w tej sprawie i dostał chyba 1500zł na jednego konia :) ale nie jestem tego dokładnie pewien jakie to konie muszą być :)

Ale ja jestem rolnikiem tylko ktos minie prosił, żeby sie dowiedzieć

Wiadomość z agroFakt.pl

strzechu    33

do hodowli koni sa doplaty ,do ras: małopolskiej, wielkopolskiej, śląskiej, konik polski, huculskiej, oraz koni w typie sokólskim i sztumskim.

jest to dzialanie z programu rolnosrodowiskowego Wariant 7.2.Zachowanie lokalnych ras koni 1 500 zł/szt.

Pakiet 7. Zachowanie zagrożonych zasobów genetycznych zwierząt w rolnictwie

Pakiet ten polega na wspieraniu i utrzymaniu hodowli lokalnych ras bydła, koni, owiec oraz

świń zagrożonych wyginięciem, wpisanych do księgi hodowlanej oraz objętych programem

ochrony zasobów genetycznych.

Pawel328    124

no to zwracam honor :lol: no i w ogóle mi nie chodziło o to czy teraz jesteś rolnikiem czy nie. Chodziło o to że mając ten 1 ha to w świetle prawa nie jesteś rolnikiem :D

ursuss    12

Aby dostać dopłaty do koni trzeba mieć minimum 3 klacze i musisz odchować co najmniej 2 źrebaki do roku ...

Taurus83    84

żeby dostać dipłaty trzeba mieć min. 1 ha użytków rolnych. do konia też dostaniesz, nazywa się to płatność zwierzęca

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się